Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok akik nem...

Vannak itt olyanok akik nem találnak párt, mert túl kövérek?

Figyelt kérdés

2022. nov. 27. 17:04
1 2 3 4
 11/31 anonim válasza:

Jelen! Bár nem kizárólag a kövérség az oka, de az egyik ez.


29/F

2022. nov. 27. 23:39
 12/31 anonim válasza:
Én túl kövér vagyok, mégis találtam párt. Sőt sokkal jobbat, mint amikor vékony voltam.
2022. nov. 28. 01:16
 13/31 anonim válasza:

#10 nálam az egoista = önző ember, aki túl sokat gondol magáról. Biztos van ennél tágabb értelmezése is.

Nem kell, hogy bármilyen komoly oka legyen az elhízásnak, ezek csak sztereotípiák, hogy biztos ezért, meg azért elhízott valaki. Viszont az egy tény, hogy maga az elhízottság állapota a legtöbbeknél egy olyan negatív spirált indít el, ami pont, hogy rombolja az egót. Ennélfogva önmagában az a tény is elég az elhízottság állapotában maradáshoz, hogy el vagy hízva.

2022. nov. 28. 09:22
 14/31 anonim válasza:

Engem jól megfricskázott az élet ebből a szempontból.

Én tutira azt hittem, hogy a kövérségem miatt nem találok párt. / 56 éves ffi vagyok./

Leadtam 25 kilót. Nem csak koplalással, sporttal.

Ennek következtében, életkoromhoz illő, nagyon szép testem lett.

Na a helyzet a következő lett.

Így sem sikerül egy romantikus komoly kapcsolat, úgyhogy egyelőre csalódás van.

A fogyást és a sportolást persze nem bántam meg, mert az egészségem, a férfiasságom, 70-80 %-ot javult.

Most már csak kéne valaki, akivel ezt ki tudnám használni.

De semmiképp nem adom fel.

2022. nov. 28. 12:01
 15/31 anonim válasza:
14-es, azért ez furcsa, hogy már 56 éves vagy és nem találtál párt. Szerintem ennek semmi köze a testalkathoz.
2022. nov. 29. 17:31
 16/31 anonim válasza:
Persze! Egy duci nőnek esélye nincs. Nekünk marad a szingli lét
2022. nov. 29. 19:27
 17/31 anonim válasza:

15

Picit félre értettél, vagy én nem voltam egyértelmű.

Természetesen volt már párom, de annak a kapcsolatnak bő 2 éve vége lett, és én azóta keresek.

Talán nem teljesen azóta, mert az első év az egészségem rendbe tételével, a túlsúly leadásával telt.

Túlsúllyal nem kerestem, mert tudom, hogy lehetetlen.

Sajnos még így is van egy 6-7 kiló plusz, de az már nagyon nehezen megyeget.

Örülnék neki, mert egy -7 kilóval már sokkal szebb lennék. Lehet, hogy Januártól nekifeszülök egy újabb programnak.

Egyébként megsúgom, hogy szerintem rettenetesen nagy jelentősége van a testalkatnak.


A nők nem szeretik a túlsúlyt, és a kis pocak is kizáró ok az ismerkedésnél.

Ma a jó megjelenésű, izmos, sármos férfiak vannak előnyben.

Nem baj. Én tisztába vagyok azzal, hogy egy jó kapcsolatért keményen tenni kell.

A sült galamb efektus itt nem játszik.

Persze nem vitatom, hogy vannak szerencsések. Van aki egy fűszálat nem tesz arrébb, és mégis 10 pontos nője van.

Erròl szól a szerencse.

Ez van sajnos.

14.#

2022. nov. 29. 19:49
 18/31 anonim válasza:
15-ös vagyok. Érdekes dolog ez, nekem pl tetszenek a dagi pasik, én magam is el vagyok hízva és van párom hosszú évek óta, aki így szeret. Sőt máshonnan is kaptam már ajánlatot (amivel nem élhetek, hiszen foglalt vagyok) annak ellenére hogy 165 cm magas vagyok és 110 kg.
2022. nov. 29. 22:09
 19/31 anonim válasza:
Persze, ha magasra teszed a mércét és 10 pontos nőre vágysz, akkor bizony tenni kell érte.
2022. nov. 29. 22:12
 20/31 anonim válasza:

18.

Tiszta szivemből mondom, hogy gratulálok neked, és örülök, hogy jelentős túlsúllyal is megtaláltad a párod, és boldogok vagytok.

Szép, és becsülendő dolog, hogy kapsz ajánlatokat, és nem élsz vele. Le a sipkával előtted, ezt komolyan mondom.

19.

Nem teszem magasra a mércét. Tisztába vagyok magammal, hozzám hasonlót szeretnék. De olyat viszont szeretnék. Mert ha én 7-8 pontos férfi vagyok, nyilván nem fogok megelégedni egy 4 pontos nővel.

Ez nyilván logikus igaz????


Mondjuk 50 körül már szerintem nincs 10 pontos nő, de még 9 sem nagyon.

A 9-10 pont az szerintem kb 30 éves korig van.

Én eljárok esténként futni egy parkba, ott vannak 20-30 körüli lányok. Közöttük nagyon sok 10 pontos van, de ők fiatalok és sportolnak. Ez igen sokat jelent, és emiatt talán van pár lány, aki 10++ pontos.


Én nem vágyom semmiféle kifent, kinyalt cicababára, mert az nem igazán a zsánerem. A természetességet, és az egyszerűséget viszont imádom.

Nincs annál szebb, mikor egy átlagos kis nő farmerba, meg pólóba leszalad a Lidl- be, mert elfelejtett tejfölt venni a rakott krumplira. 😃😄😁

Hú de rég ettem már, pedig imádom a kutya fáját neki. 😥😢

2022. nov. 30. 09:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!