Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Van itt még valaki, akinek...

Van itt még valaki, akinek nincs senkije? A családja bántalmazó, nincsenek barátai, se párja, az megcsalta összetörte. Félek feladom. Van valaki aki annyira elkeseredett magányos bántalmazott mint én és szívesen találkozna?

Figyelt kérdés
Nem akarok meghalni, de már nem bírom egyedül és amin átmentem senkivel semmiről nem tudok beszélgetni, kikapcsolni... budapesti vagyok, most 17. kerben lakom, fiatal nő. Bárkivel szívesen találkoznék aki hasonlóan mélyen van hogy támogassuk egymást!!! Kérem írjon privátban!Köszönöm

2022. dec. 3. 18:03
1 2
 11/16 anonim válasza:
A leírt helyett egy optimista, életigenlő, vidám, kedves férfi nem lenne jobb?
2022. dec. 4. 15:45
 12/16 anonim válasza:
En is a 17ben lakom. Rohadt szarul erzem magam en is. De sajnos olyan ronda vagyok csak rosszabbodna az allapotod ha talalkoznank.
2022. dec. 4. 21:36
 13/16 anonim válasza:
Sajnos azóta már törölte magát a kérdés kiírója :(
2022. dec. 4. 21:37
 14/16 anonim válasza:

Kis kiegészítés ehhez a szomorú történethez. Én írtam neki privátban hogy miben tudok segíteni. Először még tök kedves volt aztán elmondta a szomorú történetét. Közöltem vele hogy sajnos sem anyagilag sem lakhatást nem tudok biztosítani neki mivel én is elég szegény vagyok. Ekkor írt egy nem túl kedves üzenetet és eltűnt.

Mindenki vonja le a konzekvenciát mit jelent a "pár jó szó egy baráttól" kifejezés.

2022. dec. 5. 07:48
 15/16 anonim válasza:
Már majdnem megsajnáltam... ja mégse.
2022. dec. 5. 11:52
 16/16 anonim válasza:
Ne add fel, keress fel egy szakembert és beszéld meg vele a problémáidat, aztán szedd össze magad. sok ember kínlódik, én is, rajtam, nekem ki segít?
2022. dec. 5. 12:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!