Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Hogy lehet az, hogy egy 36...

Hogy lehet az, hogy egy 36 éves, férfi szemmel nézve is gyönyörű, stabil anyagiakkal rendelkező hölgy 5+ éve saját elhatározásából egyedül él ? 52/F

Figyelt kérdés
Elmondása szerint volt korábban két rosszul sikerült kapcsolata. Nem tagja az illető semmiféle apácarendnek, nem bocsátkozik alkalmi kapcsolatokba, bár rengeteg ismerőssel rendelkezik a világ minden tájáról, mivel az utazás a hobbija. (Nem Magyarországon él.) Tippek ?

2022. dec. 19. 15:20
1 2 3
 11/23 anonim válasza:

10. Pedig elhiheted, hogy vannak olyan nők akiknek nem való és nem is akarnak gyereket, egyszerűen nem mindenki anya típus és valaki utálja a gyerekeket. Ez tény, vitatkozni és nem elfogadni nincs értelme.

Valakinek meg kapcsolatban élni katasztrofális és egyedül él boldogan!


"Hiszen nekik - ha sikerült, ha nem - de legalább volt idejük arra, hogy kitapsztalják, mit is jelent számukra a társas élet, tehát nem úgy hunyják le a szemüket, hogy fogalmuk sincs arról, vajon helesen döntöttek-e."


Itt nem tudom mire célzol, ugyanis elmondásod szerint a hölgynek akiről beszélsz már volt 2 kapcsolata, tehát nem mondhatod rá azt, hogy nem tudja mire mond nemet és nem tapasztalt...

2022. dec. 19. 18:39
 12/23 A kérdező kommentje:

dec. 19. 18:39:

"már volt 2 kapcsolata" - az messze nem ugyanaz, mint egy házasság vagy elkötelezett élettársi együttélés, közös gyerekkel, akár 10-20 éves távlatban is, közös elhatározással és célokkal, nem csak egy-két hónapra / évre szóló tinglitangli "kapcsolat", amelyben az első komolyabb döntésnél összekülönböznek a felek, és valamelyik vagy mindketten egyből meghátrálnak a felelősség elől.

2022. dec. 19. 19:02
 13/23 anonim válasza:
Eléggé úgy érződik a válaszaid alapján, hogy te valamiért magadnak szeretnéd igazolni, hogy ennek a hölgynek mennyire nagyon szörnyű és katasztrofális az élete egy olyan szuper férfiember nélkül mint például te! Mindeközben a hölgy meg köszöni szépen ezt mind nem érzi, nagyon is jól megvan és meg is lesz később is. Nos neked ezt viszont nem akarja bevenni a gyomrod. :)
2022. dec. 19. 19:07
 14/23 A kérdező kommentje:
:DDD - ne magadból indulj ki !
2022. dec. 19. 19:12
 15/23 anonim válasza:

14. Én nő vagyok és teljesen egyetértek a 13-massal... és nem, nem magamból indulok ki!

Te csak önigazolást vártál itt, de nem kaptad meg, ezért mindenkivel vitatkozol, hogy már pedig az úgy van ahogy te mondod. De nincs úgy, semmiben nincs igazad, emellett azt hiszed minden ember egyforma és csak olyan ember létezik, aki csak kapcsolatban lehet boldog, de ez sincs így. Ezt elkéne tudni fogadnod és tiszteletben kéne tartanod, hogy vannak olyanok is a világon, akik egyedül boldogok, ha ez ennyire nem megy, akkor javaslom menj pszichológushoz!

2022. dec. 19. 19:32
 16/23 anonim válasza:
Nem mindenkinek eletcelja a hazassag, csalad, gyerek(ek). Van, aki a szabadsagot szereti. Es ha mar igen, akkor muvelje magas szinten, mint az a holgy, akirol a post szuletett. Foleg 2 rossz kapcsolat utan elgondolkodtato, hog hianyzik-e neki meg egy vagy nehany ilyen.
2022. dec. 19. 21:17
 17/23 A kérdező kommentje:
Nem zavar hogy így gondolkodik, hiszen az ő élete, csak számomra mindez nehezen lenne elképzelhető normális életként. Nyilvánvalóan azért, mert én nem ilyen vagyok. Férfiak pedig valamivel hajlamosabbak az egyedüllétre berendezkedni, mint fiatal nők, ezért is furcsa. Ettől függetlenül kíváncsi voltam mindenféle egyéb meglátásra és nézőpontra is ezzel kapcsolatban. Akik értelmesen fejtették ki a gondolataikat, azoknak nagyon köszönöm, akik pedig megpróbálták az egészet egy ellene- mellette-vitára leredukálni, úgy tűnik, nem értették a kérdésfeltevés célját.
2022. dec. 20. 11:39
 18/23 anonim válasza:

Lehet, hogy tényleg aszexuális...

De ez számomra is furcsa, hogy valaki ne keresse a kapcsolatot, hisz az ember társas lény.

2022. dec. 20. 13:56
 19/23 anonim válasza:

18. Társas lény persze, de az említett hölgy sem egyedül tölti minden percét, hisz utazgat és van egy csomó ismerőse/barátja. A társas lény nem feltétlen a kapcsolatra értendő...

Én sem vagyok aszex, csak nekem nem opció a csak dugás, nekem nincs szükségem erre, vagy normális kapcsolat (ami ritka) vagy semmi. Amelyik kapcsolat meg nem működik abban csak szenvedés benne maradni csak azért, hogy legyen velem valaki minden pillanatban, erre sincs semmi szükségem! Százszor boldogabb vagyok egyedül, mint egy szar kapcsolatban.

2022. dec. 20. 15:40
 20/23 anonim válasza:
Így igaz. A társaság egy nő számára nem kizárólag egy férfit jelenthet aki kefélgeti. Sajnos a kérdező is egy önmagában értéktelen életet élő lényként értelmezi a nőt akinek csak egy férfival lehet értékes a létezése. Miközben rengeteg egyedülálló nő kényszerből vagy tudatos döntéssel éli az emberi életét aminek ugyanolyan értéke és értelme van mint egy férfiénak vagy egy párban élőnek.
2022. dec. 20. 15:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!