Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Hogy lehet az, hogy egy 36...

Hogy lehet az, hogy egy 36 éves, férfi szemmel nézve is gyönyörű, stabil anyagiakkal rendelkező hölgy 5+ éve saját elhatározásából egyedül él ? 52/F

Figyelt kérdés
Elmondása szerint volt korábban két rosszul sikerült kapcsolata. Nem tagja az illető semmiféle apácarendnek, nem bocsátkozik alkalmi kapcsolatokba, bár rengeteg ismerőssel rendelkezik a világ minden tájáról, mivel az utazás a hobbija. (Nem Magyarországon él.) Tippek ?

2022. dec. 19. 15:20
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

2022.12.20., 15:50:

Az értelmezésed mentén haladva akkor ugyanígy az is kiolvasható, hogy a kérdező

"egy önmagában értéktelen életet élő lényként értelmezi a férfit akinek csak egy nővel lehet értékes a létezése",

-holott ezt SEM állítottam sehol egy pillanatig sem. Ugyanolyan értékes egy férfi és egy nő élete is önmagában, kéretik nem kihegyezni a témát szándékosan ilyen irányban, mert az határozottan NEM erről szól, mégha önnek arról is szólna látszólag a saját magyarázata szerint, eredetileg a kérdés akkor SEM.

2022. dec. 20. 17:40
 22/23 anonim válasza:

#19

Ez mind oké. De az illető 36 éves. Volt két rosszul sikerült kapcsolata. Hát istenem... Nem nagy ügy.

Nekem az a furcsa, hogy emiatt már külön él és nem keres új kapcsolatot.

Le merném fogadni, hogy azért nem, mert elhatározta magában, hogy minden pasi szemét, rossz és ezért inkább lemond a párkapcsolatokról.

Persze ez csak egy vélemény, nem biztos, hogy így is van. De sok nő esetében igen.

2022. dec. 21. 15:07
 23/23 anonim válasza:
Én fiatalabb vagyok, de én is egyedül élek mióta az eszemet tudom. Nagyon szeretem, el sem tudnám képzelni, hogy még valaki más után is takarítsak stb. Sokkal kényelmesebb életem van így, nem vagyok kapcsolatfüggő.
2022. dec. 23. 08:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!