Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Szerintetek is túl nagy a...

Szerintetek is túl nagy a korkülömbség?

Figyelt kérdés
Egy szórakozóhelyen ismerkedtem meg egy 19 éves lánnyal, tök jól elbeszélgettünk meg kiderült hogy egy városban is lakunk. A gond az, hogy én 30 vagyok (elmondtam neki, bár először nem hitte el, mert nem nézek ki annyinak) és nem tudom, hogy megkérdezzem-e, hogy szeretne-e komolyabban ismerkedni velem.
2022. dec. 19. 17:13
1 2
 11/13 anonim válasza:

Sok.

Ő még tanulni fog isten tudja hány évig.. Te már dolgozol építed a jövődet, ő meg csak szimplán bele akar csöppenni a jóba. Egyetemen nincs olyan, hogy ne menjen bulizni ne igyon be mint az atom és ne csináljon ezt azt! Fixen át fog verni ha ez a helyzet.. nem kell elhinni mindent amit egy fiatal szép pofi mond, mert a fele úgyis hazugság!

2022. dec. 20. 10:08
 12/13 anonim válasza:
En iskolas koruval nem jonnek ossze 30 felett
2022. dec. 20. 12:56
 13/13 anonim válasza:

Én összejönnék ha érett gondolkodású lenne. De sok csaj még 30 évesen is komolytalan.

Ismerkedtem 25 évessel is, elment bulikázni, elmesélte hogy összefogdosták a szórakozóhelyen, majd vigyorogva meséli hogy milyen helyes pasikkal táncolt. És még ő volt megsértődve mikor mondtam hogy azért ez nagyon gerinctelen viselkedés, ha meg is történt legalább nem mesélné el nekem ha már ismerkedünk. Elrontotta az egészet és még ő sértődött meg. Szánalmas. Sok szerencsét a csajhoz ha normális.

2022. dec. 20. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!