Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Szerintetek is jobb lenne, ha...

Szerintetek is jobb lenne, ha lenne az ismerkedés(főleg társkeresés) kategóriában kb korcsoportokra, illetve hetero és egyéb irányultságra külön kategóriák?

Figyelt kérdés

Ki felé kéne ezzel a javaslattal fordulni?

Gondolom én nem vagyok teljesen elfogadó, de heteroként nem vagyok kíváncsi az ettől eltérő kérdésekre, rossz olvasni.

Plusz ha lenne életkor szerint egy -tól -ig kategorizálás is, rövidebb úton megtalálhatnák egymást a keresők



#Fejlesztést
2023. febr. 23. 23:29
A kérdező szavazást indított:
Igen!
Jó ez így is
Kifejtem hozzászólásban a javaslatom
27 szavazat
1 2
 1/12 anonim válasza:
Erre való a sok társkereső. Ott is lehet csak barátkozni.
2023. febr. 23. 23:32
 2/12 anonim válasza:
Egyetértek: a korcsoport megfelelő besolrolása nagyon fontos lenne.
2023. febr. 23. 23:37
 3/12 A kérdező kommentje:
Közben megtaláltam, hova lehet írni nekik.. Mi lehetne a megfelelő felosztás korcsoportokra vonatkozóan?
2023. febr. 23. 23:45
 4/12 anonim válasza:
0-18; 18-40; 40 a végtelen.
2023. febr. 23. 23:54
 5/12 anonim válasza:
Mindenkepp legyen labfetis, 150kg plusz, es sugardaddy/mommy kategória is.
2023. febr. 24. 01:08
 6/12 anonim válasza:
Tökmindegy csak egyszer írna már vissza valaki
2023. febr. 24. 03:14
 7/12 anonim válasza:

Meg pl. az is jó lenne, ha csak úgy mehetne ki ebben a kategóriában egy kérdés, hogy előtte kötelezően ki van töltve az illető neme, kora, megyéje és ezeket megadja a keresett személy(ekre) is.

Semmi értelme itt ennek a sok nulla infójú kérdésnek egyébként.

2023. febr. 24. 05:46
 8/12 anonim válasza:
Kép nélkül én biztos nem ismerkednék. Volt hogy családos anyuka akart itt velem félrelépni de fotót küldött és elég kellemetlen volt a szitu.
2023. febr. 24. 08:28
 9/12 anonim válasza:
Esetleg még úgy lehetne áthidalni ezt a problémát, hogy kiírni egy kérdést és kiemelni. Pl: Ismerkednél 40 felett? Alá pedig kerülnének a bemutatkozások, aki akar, az üzen a másiknak. Lehet, hogy nem a legjobb, csak átmenetileg. Egyébként szerintem az a legnagyobb baj, hogy sokszor egy ismerkedős kérdést sem tudnak normálisan megfogalmazni. Én se szeretem, amikor kb. ennyi a kiírás: Barátkoznál velem? Nem tudom, se a nemét, korát, de a lakhelyét sem, erre most mit írjon az ember? Perrsze lehet mondani, hogy majd rákérdezek, hogy kivel is állok szembe, de mért fussak felesleges köröket, hogy aztán 10 perc alatt rájöjjek, 200 km választ el tőle meg 20 évvel vagyok idősebb nála. Aki ismerkedni akar, szánjon már egy kis időt a bemutatkozó megírására. Én szeretem, ha olvashatok egy kicsit valakiről, sok minden kiérezhető egy ember mondataiból. Remélem értitek mire gondolok.
2023. febr. 24. 08:57
 10/12 anonim válasza:
Vagy töröltetni kéne a magáról semmit sem eláruló ismerkedős kérdéseket, bár lehet, hogy a moderátorok megőrülnének!
2023. febr. 24. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!