Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Szerintetek is jobb lenne, ha...

Szerintetek is jobb lenne, ha lenne az ismerkedés(főleg társkeresés) kategóriában kb korcsoportokra, illetve hetero és egyéb irányultságra külön kategóriák?

Figyelt kérdés

Ki felé kéne ezzel a javaslattal fordulni?

Gondolom én nem vagyok teljesen elfogadó, de heteroként nem vagyok kíváncsi az ettől eltérő kérdésekre, rossz olvasni.

Plusz ha lenne életkor szerint egy -tól -ig kategorizálás is, rövidebb úton megtalálhatnák egymást a keresők



#Fejlesztést
2023. febr. 23. 23:29
1 2
 11/12 anonim válasza:
Kategóriákra bontani itt azért volna nehéz szerintem, mert lehetne kor, megye, úr keres hölgyet és fordítva, plussz azonos neműek is barátkoznak egymással. Ja és még nem említettem az ismerkedés célját sem, hogy barátkozás, párkeresés, vagy barátság extrákkal ismerkedik valaki. Szóval nehéz lenne kivitelezni. Az viszont tényleg bosszantó, ha valaki nem ír magáról szinte semmit. Nem utca és házszám, de legalább pl. Vác és 20 km-es körzetben ismerkednék, vagy valami efféle.
2023. febr. 24. 13:06
 12/12 anonim válasza:

Minek ez?? Semmi értelme.


És miért nem lehet nem re szavazni???

2023. febr. 24. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!