Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki pánik...

Van itt olyan aki pánik szorongással küzd ?

Figyelt kérdés

Egy ideje szorongással és pánikrohamokkal küszködök.

Igazából keresni szeretnék valakit akinek hasonló problémái vannak, hogy tudjak beszélgetni valakivel.

Kérem írjon valaki



2023. máj. 28. 17:50
 1/9 anonim válasza:
Szia. Ìrj privát üzit nyugodtan. Tavaly volt 1 nagyon durva időszakom.
2023. máj. 28. 17:55
 2/9 anonim válasza:

Hat ha lehet nevezni annak?


Kezeles rezisztens-unipolaris (major) depresszios vagyok.


Semmi gyogyszer nem hat, csak a nyugtato felek xanax, lamotrigine.


Mindig ebben a korben vagyok, csak ebbe a korbe mindig van valami bulemia, panikroham, anoxeria, vagdosas, szuiciditas.


Aztan valamelyik vegleg marad, valamelyik nem.


A lenyeg panikrohamot kezd pszichologussal kezelni (bar nekem eleg rossz velemenyem van roluk, de lehet a betegsegem csalodasa miatt, hogy nem mukodott hiaba voltam 5 nel, de te nem en vagyok)


Ha az annyira nem hat, akkor egy kis adag xanaxot/rivotrilt szoktak felirni, amit a haziorvos is felir.


De biztos jonnek majd ilyen homeopatias gyogyfuves (nem kabszeres) megoldasok, mittom en pl. landzsas utifu. en ezeket lenezem de figyelj, sokszor a placebo is tud hatni.

2023. máj. 28. 17:59
 3/9 anonim válasza:

ja bocs beneztem a kategoriat, csak dumalni akarsz. Akkor szavazzatok le nyugodtan, amugy is az lenne.


Modok meg torolnek valszeg.

2023. máj. 28. 18:03
 4/9 anonim válasza:
Én is ezzel küzdök, persze nehezen merem magamnak bevallani.
2023. máj. 28. 18:05
 5/9 anonim válasza:
Én már egy ideje legyűrtem a pánikrohamaimat, de időnként még jönnek olyan időszakok amikor ismét kicsit felerősödnek, a szorongásom állandó, az ellen nem tudok semmit tenni. A pánikot magamtól tanultam meg kezelni. Írj ha gondolod.
2023. máj. 28. 18:29
 6/9 anonim válasza:
Én is, de jobban vagyok. Azért írhatsz ha szeretnél.
2023. máj. 28. 18:56
 7/9 anonim válasza:
En is tapasztaltam panikrohamot tobbszor, de evek ota nem jelentkezett. Irj nyugodtan
2023. máj. 28. 19:01
 8/9 anonim válasza:
Írj ha gondolod, sajnos ezzel élek
2023. máj. 28. 21:57
 9/9 anonim válasza:
Írj ha gondolod én most gyógyulófélben vagyok!
2023. máj. 30. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!