Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongásos és pánik zavarom...

Szorongásos és pánik zavarom van,holnap így megyek probanapra dolgozni.Nagyon félek.Valaki írna pár jó szót?

Figyelt kérdés
Pultos leszek,és nagyon izgulok.Mindig az első pár hét vagy hónap nehéz,de nagyon félek..rég dolgoztam ilyen jellegű munkát,mit tanácsoltok?
2023. márc. 21. 08:43
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Szia. Ne izgulj, ha már egyszer csináltad, akkor szerintem gyorsan visszafogsz rázódni! :) Próbálj meg a munkára összpontosítani és ne arra, hogy szorongsz.
2023. márc. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Én is hasonlót tanácsolok. Próbáld azt nézni, hogy már csináltál ilyet valaha. Így hidd el, hogy könnyebben fog menni, mintha azt se tudnád, hogy "eszik-e vagy isszák"
2023. márc. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Némi izgulás természetes, de nem kell pánikolni. Egyrészt csináltál már ilyet tehát valami tapasztalatod van benne. Másrészt úgysem fognak az első percben otthagyni egyedül, biztosan elmondanak mindent amit tudnod kell és első órákban még biztos lesz felügyelet illetve segítséged. Ha látják hogy boldogulsz meg igyekszel és fejlődsz akkor szinte biztos hogy megkapod az állást, meg ha meg is kapod akkor is eleinte tuti lesz aki figyelni fog rád, meg segíteni ha elakadsz valahol. Felesleges izgulni mert segítséged úgy is lesz, és gondolom késöbbiekben is biztosan adnak elérhetőséget hogy ha valami van akkor kihez fordulj.
2023. márc. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Biztosan te vagy a legjobb ember a posztra! Bizz magadban es sikerülni fog! Amugy igy fél évvel később csak remélni tudom hogy sikeresen túlestél rajta!
dec. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!