Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Ha érdekes ember vagy és jól...

Ha érdekes ember vagy és jól kommunikálsz, lenne kedved hasonló karakterrel beszélgetni?

Figyelt kérdés

Csaj vagyok, nem romantikus szinten szeretnék ismerkedni, csak kedvem lenne egy értelmes emberrel beszélgetni, megismerni emberileg.

Semmiképpen sem itt chatelnék, hanem messengeren, esetleg whatsapp-en. ( itt borzasztó az üzenetváltási rendszer)



Ha 32 felett vagy, van egy normális, kiegyensúlyozott életed, ambícióid, őszinte véleményformálási készséged és ráérsz néha, akkor dobj egy üzit.

A kort azért húztam meg, mert eddigi tapasztalataim alapján az a fajta szellemi hullámhossz, amivel azonosulni tudok, többnyire nincs meg a huszonévesekben.



Depressziósok, lelki betegek, céltalanul unatkozók ne engem keressenek. Semmi gond nincs ezzel, csak energetikailag leszívna az ilyen.



Köszönöm a megértést.


2023. aug. 30. 02:29
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
Milyen neműek vannak előnyben? Mindegy? Az ország melyik régiójából?
2023. aug. 30. 05:38
 2/26 A kérdező kommentje:
Férfi, nő; teljesen mindegy. Bárki lehet bárhonnan 😊
2023. aug. 30. 05:48
 3/26 anonim válasza:

Bár kicsit fiatalabb vagyok, de szeretnék beszélgetni veled, szimpatikusnak tűnsz. :)

Én sem ismerkedni akarok! :)

2023. aug. 30. 05:58
 4/26 anonim válasza:
Én is szívesen beszélgetnék. (F41)
2023. aug. 30. 07:21
 5/26 anonim válasza:
Írj!
2023. aug. 30. 11:06
 6/26 anonim válasza:
Benned mi lehet az érdekes számomra?
2023. aug. 30. 11:28
 7/26 anonim válasza:
Hogy legyek érdekes ember, miben?🙄 Magam szerint, vagy mások szerint?🙂
2023. aug. 30. 11:35
 8/26 anonim válasza:
26 évesen én magamra ismertem, ezért nem értek egyet a meghúzott határoddal, de ahogy érzed.
2023. aug. 30. 11:56
 9/26 anonim válasza:

A tapasztalataim sajnos azt mutatják, hogy lényegében bárkinél részletezőbben és bővebben fejtem ki a gondolataimat, mint akit valaha ezen az oldalon, vagy úgy általában véve az interneten találtam, de ez nem meglepő... ezért ismerkednek online.

Inkább a szóbeli kommunikáció felé hajlok, mert az vezet is valahová.


Viszont nem tudok állandóan jól lenni, nem vagyok ambiciózus, nincs kiegyensúlyozott életem, ezekben a dolgokban nagyon rossz vagyok.

Szükségem van kedvességre, nem tudok érzéketlen emberrel kapcsolódni.

Az írásodból pedig érdekeken kívül nem fedeztem fel empátiára utaló jeleket. Nem tűnik úgy, hogy szeretetből lennél bárkivel is, sokkal inkább termékkatalógusból választanál egy problémamentes példányt, mivel a legkevesebb gond lesz.

2023. aug. 30. 12:02
 10/26 A kérdező kommentje:

érdekeset arra értettem, hogy például vannak komplex gondolatai, elemző típus, melyből következik, hogy vannak kérdései, válaszai. Aki tud objektíven reflektálni, átlátja a rendszert. (nem

politikai rendszerre céloztam jelen esetben) Akivel lehet gondolatokat cserélni, új szemszögeket megvizsgálni. Aki képes a felszín alá menni, lehet vele narratívákat ütköztetni. Amolyan adok-kapok. Aki képes az életéről, tapasztalatairól őszintén beszélni ès nem veszi sértésnek, ha ezekre reagálnak is. Magyarán, aki “karakter”. Számomra ez az “èrdekes”. Tartalmas, szórakoztató kommunikáció kellő humorral ès egyben komolysággal. Szerintem csak így van értelme bárkivel is beszélgetni. Én ezen típusjegyeket hordozom, így az ehhez hasonló beállítottságú társaságot keresem. Értelemszerűen.



Egyik vàlaszoló kérdèsére:


ha engem nem talál egyenjogú partnernek, minden joga megvan az elköszönèshez :-) Természetesen biztos van, akinek pont én nem leszek telitalálat ès ez teljesen rendben is van, mindenki nem passzolhat mindenkivel

😊

2023. aug. 30. 12:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!