Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Ha érdekes ember vagy és jól...

Ha érdekes ember vagy és jól kommunikálsz, lenne kedved hasonló karakterrel beszélgetni?

Figyelt kérdés

Csaj vagyok, nem romantikus szinten szeretnék ismerkedni, csak kedvem lenne egy értelmes emberrel beszélgetni, megismerni emberileg.

Semmiképpen sem itt chatelnék, hanem messengeren, esetleg whatsapp-en. ( itt borzasztó az üzenetváltási rendszer)



Ha 32 felett vagy, van egy normális, kiegyensúlyozott életed, ambícióid, őszinte véleményformálási készséged és ráérsz néha, akkor dobj egy üzit.

A kort azért húztam meg, mert eddigi tapasztalataim alapján az a fajta szellemi hullámhossz, amivel azonosulni tudok, többnyire nincs meg a huszonévesekben.



Depressziósok, lelki betegek, céltalanul unatkozók ne engem keressenek. Semmi gond nincs ezzel, csak energetikailag leszívna az ilyen.



Köszönöm a megértést.


2023. aug. 30. 02:29
1 2 3
 21/26 anonim válasza:

Szia!


Írtam privátot!

2023. aug. 31. 16:10
 22/26 anonim válasza:

Nálam egyben megvan minden!🙂

Kiegyensúlyozott élet,munkában,magánéletben,nőkkel sikeres,ambíciózus,érdekes,érdeklődő,kommunikatív mérnök pasi vagyok.Jó hallgatóság,de véleményt is bátran formálok,szeretem a konstruktív vitát.

IQ,EQ egyben.


Ha gondolod írj,bár én is írtam neked privátot.44F

2023. aug. 31. 17:03
 23/26 anonim válasza:
22: Nem meglepő módon, nem válaszol. Felejtős troll ez. Nem is nő valószínűleg.
2023. aug. 31. 18:21
 24/26 anonim válasza:

Vajon mi késztethet egy embert egy ilyen poszt megírására,úgy,hogy aztán nem válaszol?


Nem az a baj hogy egy szánalmas ember,mert azon lehet segíteni.Én mindig szívesen segítettem bárkinek amiben tudtam,ha ő is normálisan állt hozzá.


A baj az,hogy szórakozik másokkal,aminek az a következménye,hogy aztán a tényleg fontos kérdésekre,kérésekre nem fogunk reagálni.

Szóval mástól is elveszi a lehetőséget.


Fura emberek vannak itt na...

2023. szept. 1. 08:52
 25/26 anonim válasza:
Szerintem Neked b@szhatnékod van. Erről beszélgethetünk?
2023. szept. 4. 19:27
 26/26 anonim válasza:
Végül sikerült valakit találnod kérdező? Én nem jelentkező volnék, de néha belefutok itt egy-egy olyan kérdésbe és hozzátartozó válaszokba, hogy érdekelne néhány mondat erejéig, hogy végül mi történt?
2023. nov. 1. 06:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!