Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek el valakivel...

Hogyan kezdjek el valakivel beszélni (facebookon) ?? akit kb 5-6 éve nem láttam? A gond az hogy.. osztálytársam volt, és visszahúzódó voltam akkor.. nem tudom válaszolna e egyáltalán.

Figyelt kérdés
2023. nov. 13. 08:44
 1/2 anonim válasza:
Szia. 😊 Nem tudom miért de mostanában sokszor eszembe jutottál lehet egy jel vagy kitudja. Jó rég beszéltünk már, főleg mert elég introvertált is voltam akkoriban. 🥴😂 Mizujs veled azóta? 😊
2023. nov. 13. 10:12
 2/2 anonim válasza:

Na ilyet semmiképp se írj, mert olyan szekunder szégyenérzete lesz, hogy még te is kellemetlenül fogod érezni magad.

Max addig maradhat, hogy mostanában eszedbe jutott aztán kíváncsi lettél hova sodorta az élet, de szerintem így a semmiből, évekkel azután, hogy utoljára találkoztatok személyesen az ilyen utalgatások, hogy lehet ez egy jel meg önostorozásra semmi szükség.


Legalábbis személyes véleményem szerint, áldás békesség ✌️

2023. nov. 14. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!