Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagyon tetszik egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy lány osztalytarsam. De van egy kis gond. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Szóval azt hallottam vissza, mondták hogy a lány azt mondta hogy házasságig nem akar sexelni. Szóval nekem nagyon bejon meg ha összejönnénk nem fekszünk le? Most oké ha szeretem várok persze de akkor is a sex az a kapcsolatok alapja hogy lehet anélkül házasodni? Most ha valakivel összejön 17 évesen mondja bocs majd házasság után?
2018. ápr. 25. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha szereted elfogadod, ha nem akkor meg ne is kezdj ki vele és felejtsd el.


Egy kapcsolat alapja nem a szex. Egy "álom" kapcsolat alapja az IGAZ szeretet, becsület, tisztelet és a vonzalom. Jah meg a pénz, hidd el, kihagyhatatlan és ha nincs nem lesz jó a kapcsolat.


A JÓ!! szex pedig hozzáláncol téged a párodhoz (házastársadhoz). Lehet nélküle élni. Az, hogy számodra ez fontos az a te dolgod, nem fog a kedvedért megváltozni.

2018. ápr. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt valaki félreértene: én is fontosnak tartom a szexet, de egy kapcsolatnak működni kell nélküle, főleg fiatalon. Az már más dolog, hogy a korombeliek 99,9% szerint nélkülözhetetlen. Én is élek nemi életet, de működne nélküle is, persze nem ilyen jól.
2018. ápr. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
1 év múlva elveszed és máris nem lesz ilyen gondod
2018. ápr. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tizenhármas ***** válasza:
100%

Engem mondjuk érdekelne, hogy ez mennyire komoly... :) No offense, de vannak olyan fiatal lányok akik ezt hangoztatják rendesen, csak épp a szándékuk nem komoly.

Ha viszont egy intelligens, ambíciózus lányról van szó, felejtsd el :))

2018. ápr. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!