Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Van más is ilyen helyzetben?

Fanney03 kérdése:

Van más is ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja törtem el (újra) a lábam tesi órán. Még 2 hónapig van gipsz a lábamon, arra gondoltam megkérdezem, hogy van olyan lány akinek szintén gipszben van valamilye és szeretne beszélgetni, megosztani a tapasztalatait stb...

21/L



jan. 28. 09:14
1 2
 1/12 anonim válasza:
hmm...
jan. 28. 09:19
 2/12 anonim válasza:
Srácok, ez a gipsz fétises Pistike most?
jan. 28. 09:35
 3/12 anonim válasza:
hat amilyen kis mondokat leirt, abbol csak arra tudok kovetkeztetni. 😂 Nanemba.
jan. 28. 09:40
 4/12 anonim válasza:
Hányas lábad van?
jan. 28. 09:57
 5/12 anonim válasza:
21 évesen tesióra, plusz két hónap gipsz. Egyetemen alapból nem választottam volna olyan sportot, amiben ÚJRA eltörhet a lábam, pláne úgy, hogy két hónapra gipszelik.
jan. 28. 10:50
 6/12 anonim válasza:
Egyetemen tesi órád van?
jan. 28. 11:14
 7/12 anonim válasza:
#6 Két félév kötelező, és az ember oda megy, ahova tud. Én mindkétszer oda mentem, ahova az egyik barátnőnk berakott minket, hogy együtt legyünk páran. A röplabda mondjuk tetszett, az aerobick annyira nem (két bal lábam van).
jan. 28. 13:02
 8/12 anonim válasza:
Nekem nem volt még gipszes lábam,de mikor kiment a bokám azt éreztem soha többet nem tudok lábra állni,azt a fájdalmat senkinek nem kívánom,szinte mikor léptem és szilánkos lett volna a talaj,egyszerűen ha rá léptem a lábamra sírhatnékom volt a fájdalomtól,azt hittem elsőre hogy eltört kiderült hogy csak egy erősebb ficamlás volt és nagyon fel volt dagadva,de a sok okoskodó barom ilyenkor jött az ijesztős dumáival hogy biztos eltört. Kb 3 hét volt mire helyre jött,karácsony előtt volt,szerencsére minden rendben lett,de akkor átgondoltam miért is jó hálásnak lenni,azért hogy újra lábra tudok állni,és hogy elmegyek akárhová csak szeretnék. Ez a világ legnagyobb kincse az egészség.. Ilyenkor legalább rájön az ember hogy ez a legfontosabb utána jönnek az emberi kapcsolatok meg a többi de mit sem ér ha egészséged nincs..
jan. 28. 17:13
 9/12 anonim válasza:
8,ez pont így van.
jan. 28. 18:08
 10/12 anonim válasza:
Tegnap tört el a lábam (jobb, szár. Kórházban fekszem.
jan. 29. 11:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!