Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Valaki akinek hozzám hasonlóan...

Valaki akinek hozzám hasonlóan nincsenek emberi kapcsolatai és nem is voltak van itt?

Figyelt kérdés
Szeretnék változtatni ezen a helyzeten. Nehezen beszélgetek emberekkel, lenne kedve valakinek gyakorolni velem? Olyan személy írjon csak, akinek tényleg nincs senkije.

márc. 25. 09:47
1 2
 1/18 anonim válasza:

Nekem nincs, és már nem is lessz.

Mozgássérült vagyok.

márc. 25. 09:58
 2/18 anonim válasza:

Egy két ismerőst leszámítva nem nagyon vannak.

Azt vettem észre, hogy az emberek évről évre egyre aljasabbak.

Amíg valami érdekük származik belőled addig jó vagy, utána pedig...

Pont ezért építettem le őket. Igen kevés az olyan, aki nem haszonleső, feltéve ha van még olyan.

márc. 25. 10:08
 3/18 anonim válasza:

Voltak,de hat éve már nincs senkim. Ritkán beszélek,azt is munkahelyen.Ismerkedés totál kudarc,nem is érdekel már.


F

márc. 25. 10:11
 4/18 anonim válasza:
#2 ugyan úgy vagyok !
márc. 25. 10:12
 5/18 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok. Igényem lenne rá, de az embereknek nincs rám. (F)
márc. 25. 11:18
 6/18 anonim válasza:
2-essel egyetértek. Egy két ismerőst leszámítva nem nagyon marad az ember mellett senki, ahogy telnek az évek. Valahogy mindenki szép lassan lemorzsolódik, eltűnik. Elköltözik, családja lesz, meg hasonlók. Én is azt érzem, ameddig nekik van rád szükségük valamiért, addig keresnek, amíg kiegyensúlyozott, rendezett életed van, addig persze barátok. Ha baj van, utána már csak távolról, telefonon néha megkérdezik, mi újság, meg bíztatnak, hogy majd megoldódik a helyzet, de feléd se néznek.
márc. 25. 12:32
 7/18 anonim válasza:
Mekkor?
márc. 25. 12:44
 8/18 anonim válasza:

Azt hiszem, ez rám is igaz.


30fm, Debrecen

márc. 25. 13:05
 9/18 anonim válasza:

Akinek elkezdtek lemorzsolódni ilyen-olyan okokból az ismeretségi köre az is írhat?


Hány éves vagy Kérdező?

márc. 25. 14:45
 10/18 anonim válasza:
Nagyon hasonló vagyok én is. (F42)
márc. 25. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!