Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Milyen az olyan emberek...

Milyen az olyan emberek élete, akiknek nincsenek szüleik, barátaik, családtagjaik, max. munkatársak teszik ki az emberi kapcsolataikat?

Figyelt kérdés

márc. 9. 22:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
65%
nyugis...
márc. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
63%
dögunalom
márc. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%
Igen. Nyugis. Elég 1-2 ember az élethez.
márc. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
88%
Békés
márc. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem jó, szeretek egyedül lenni, de nem ennyire. Egy elönye van, megtanul az ember mindent egyedül megoldani.

Jó lenne ha valki szeretne, de nem tudom hogy kell ismerkedni, szótlan is vagyok meg gátlásos. 35 évesen már kezdek beletörödni, hogy egyedül maradok, én nem merek kezdeményezi, a nők meg nem szóktak, meg ilyen hülye nem kell egy nőnek sem.

márc. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

#5:

Te nem hülye vagy, csak borzalmasan önbizalomhiányos.

márc. 10. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Van akinek elég egy-két ismerős és jó úgy neki és van akinek sok-sok ismerős,rokon kell,hogy jól érezze magát.Nem vagyunk egyformák,így eltérőek a válaszok.

Én az előbbihez tartozom és jó érzem magam.

márc. 10. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
73%

ÉN hosszú évekig elvoltam így, egyedül is elmentem mindenhová, mozgalmassá tettem a napjaimat.


De teltek az évek és egyre magányosabb lettem. Kezdtem már otthon bedilizni, estefelé ugyanúgy sz**ar lett minden. Aztán már napközben is, hiába próbáltam lekötni magam.


Most meg már megőrülök mert semmi sem köt le annyira, hogy ne foglalkozzak azzal, hogy nincs senkim.

márc. 10. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Sajnos sokunknak bele kell törődni,hogy nincs és nem is lesz senkije. Hat éve nincs párom,barátaim eltűntek az évek alatt.

Tudomásul vettem és elfogadom azt,amit olvastam és hallottam mástól : nem létszükséglet sem a szex,sem az emberi kapcsolat. Van akinek egyik sem adatik meg az életében.


Rengeteg a magányos ember,egyre több lesz. De talán még több a társas magányban,belefásultan vagy muszájból élő...


F

márc. 10. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
75%
Senki nem segit neki semmiben pl alberlet vagy felujitas es minden több százezerbe kerul annak akinek senkije nincs.
márc. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!