Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Mit akart tőlem a vonaton az...

Mit akart tőlem a vonaton az a férfi?

Figyelt kérdés

mar a vonaton ultem, o felszállt es a mellettem párhuzamban levo ulesre ult. Egyszer csak azt veszem eszre a szemem sarkabol hogy felem fordulva bamul. Es ezt nagyon sokszor, hosszu masodpercekig. Aztan idezem a parbeszedet:

ferfi: -hol szallsz?

en:-kovetkezo allomasnal, miert?

ferfi: csak kerdem, egyebkent en is ott szallok

csendszunet


ferfi: nem felsz este egyedul utazni?

en:nem, miert kene felnem

ferfi: hat a ciganyok pl bármikor megtamadhatnak

en: nem felek toluk


aztan elkezdett kerdezgetni az iskolamrol(ezekben nem mondtam neki igazat) meg hogy hanyadikos vagyok, ilyenek

kerdezte hol lakom, es hogy mik a terveim a jovoben(ezekre is egyszavas valaszokat adtam)


csendszunet


mar kovetkezett a megallo, felalltam, aztan jott utanam es meg ott elkezdett meselni a munkahelyerol meg hogy o havi 900kt kap. En meg csakj igy bologattam ra. Aztan megallt a vonat, az aluljaroban kisert kozben ragyujtottam egy cigire kerdezi cigizek e mondom igen mar egy ideje. Aztan elkoszont es mondta vigyazzak magamra


en 17 vagyok, o 30 korul lehetett


márc. 26. 09:57
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Nem tűnt gázosnak sztem, csak beszélgetni akart, de gázsprét azé vihetsz magaddal kettőt is.
márc. 26. 10:02
 2/22 kollardiana873 válasza:
Engem így raboltak el
márc. 26. 10:04
 3/22 anonim válasza:
#3 Aztán mi történt?
márc. 26. 11:14
 4/22 anonim válasza:
Csak fel akart szedni vagy meg akart dugni vagy mindkettő. Figyelj jobban a környezetedre és vegyél egy paprika spray, mert nem biztos, hogy mindenki ilyen kedves...
márc. 26. 11:25
 5/22 Hellmano válasza:
Lehet az ilyan alak veszélyesebb, mint az általa említett cigányok. Mindig a behízelgés a legveszélyesebb, mert azt hiszed benne megbízhatsz a, azt közben soha nem tudhatod mi egy idegen valós szándéka ezzel.
márc. 26. 12:02
 6/22 anonim válasza:
Vegyél 4-5 ezer Ftos nyugati paprikasprayt zsebben övön tarts, az olcsók semmirevaló gagyik . Tette az agyát jófejkedni akart ,ismerkedett ezért bizalmaskodott, puhatolt stb .
márc. 26. 12:11
 7/22 anonim válasza:

Szimpla ismerkedés nem kell az ördögöt a falra festeni egyből,a mai világ baja hogy mindenben háttért keresnek.

Érdeklődő volt és ennyi.

márc. 26. 12:13
 8/22 anonim válasza:

Bármi lehet.

Nyilván ismerkedni akar. De remélem, normális és nem valami perverz. Sajnos tömegközlekedésen nagyon sok van.

márc. 26. 12:19
 9/22 anonim válasza:
8# Rakérdezett zavarhat e stb ? Ki hivta oda ? Tolakodás zaklatás amit csinált . Szerinted forditva mennek a dolgok becsönget egy valaki hogy ő autószerelő és javitaná a kocsidat ? Nem te keresel szakit , árut, a kéretlen nyomulók trógerek .
márc. 26. 12:23
 10/22 anonim válasza:
Ted Bundy is így kezdte
márc. 26. 13:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!