Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Mit akart tőlem a vonaton az...

Mit akart tőlem a vonaton az a férfi?

Figyelt kérdés

mar a vonaton ultem, o felszállt es a mellettem párhuzamban levo ulesre ult. Egyszer csak azt veszem eszre a szemem sarkabol hogy felem fordulva bamul. Es ezt nagyon sokszor, hosszu masodpercekig. Aztan idezem a parbeszedet:

ferfi: -hol szallsz?

en:-kovetkezo allomasnal, miert?

ferfi: csak kerdem, egyebkent en is ott szallok

csendszunet


ferfi: nem felsz este egyedul utazni?

en:nem, miert kene felnem

ferfi: hat a ciganyok pl bármikor megtamadhatnak

en: nem felek toluk


aztan elkezdett kerdezgetni az iskolamrol(ezekben nem mondtam neki igazat) meg hogy hanyadikos vagyok, ilyenek

kerdezte hol lakom, es hogy mik a terveim a jovoben(ezekre is egyszavas valaszokat adtam)


csendszunet


mar kovetkezett a megallo, felalltam, aztan jott utanam es meg ott elkezdett meselni a munkahelyerol meg hogy o havi 900kt kap. En meg csakj igy bologattam ra. Aztan megallt a vonat, az aluljaroban kisert kozben ragyujtottam egy cigire kerdezi cigizek e mondom igen mar egy ideje. Aztan elkoszont es mondta vigyazzak magamra


en 17 vagyok, o 30 korul lehetett


márc. 26. 09:57
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
9. A példád marhaság és egyáltalán nem állja meg a helyét a szituációhoz.
márc. 26. 14:00
 12/22 anonim válasza:

Ezek szerint nem volt agresszív, csak nyomult.

De nem lehet tudni előre, ha ketten maradtok, pl az aluljáróban, vagy bárhol, akkor nem lesz agresszív a következő ilyen alak.

Legjobb, ha nem egyedül szállsz le, hanem előtte telefonálsz valakinek, hogy várjon az állomáson.

márc. 26. 14:30
 13/22 anonim válasza:
Abszolút jókat ír a 12-es. Csak ez nem mindig megoldható, ezért is ajánlottuk a paprika sprayt. Aminek az ilyen helyzetekben már kéznél kell lennie.
márc. 26. 14:35
 14/22 anonim válasza:
14. Megmutatkozott az értelmi szinted, primitív, ostoba bohócokkal nem állok le.
márc. 26. 15:03
 15/22 anonim válasza:
Fel akart szedni dugatni. Pénzért.
márc. 26. 22:29
 16/22 anonim válasza:
Es mit dolgozik hogy havi 900-at kap?
márc. 27. 11:00
 17/22 anonim válasza:
Azt hitte egyből szétteszed a lábad neki,ha megmondja mennyit keres.
márc. 28. 06:03
 18/22 anonim válasza:

Eleg ijeszto az egesz szitu ahogy kerdezgetett

Jo hogy nem fogdosott vagy mast csinalt

márc. 28. 06:06
 19/22 anonim válasza:
Ki akart rabolni.
márc. 29. 17:57
 20/22 anonim válasza:
jegyet vagy bérletet
márc. 29. 19:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!