Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Mit akart tőlem a vonaton az...

Mit akart tőlem a vonaton az a férfi?

Figyelt kérdés

mar a vonaton ultem, o felszállt es a mellettem párhuzamban levo ulesre ult. Egyszer csak azt veszem eszre a szemem sarkabol hogy felem fordulva bamul. Es ezt nagyon sokszor, hosszu masodpercekig. Aztan idezem a parbeszedet:

ferfi: -hol szallsz?

en:-kovetkezo allomasnal, miert?

ferfi: csak kerdem, egyebkent en is ott szallok

csendszunet


ferfi: nem felsz este egyedul utazni?

en:nem, miert kene felnem

ferfi: hat a ciganyok pl bármikor megtamadhatnak

en: nem felek toluk


aztan elkezdett kerdezgetni az iskolamrol(ezekben nem mondtam neki igazat) meg hogy hanyadikos vagyok, ilyenek

kerdezte hol lakom, es hogy mik a terveim a jovoben(ezekre is egyszavas valaszokat adtam)


csendszunet


mar kovetkezett a megallo, felalltam, aztan jott utanam es meg ott elkezdett meselni a munkahelyerol meg hogy o havi 900kt kap. En meg csakj igy bologattam ra. Aztan megallt a vonat, az aluljaroban kisert kozben ragyujtottam egy cigire kerdezi cigizek e mondom igen mar egy ideje. Aztan elkoszont es mondta vigyazzak magamra


en 17 vagyok, o 30 korul lehetett


márc. 26. 09:57
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Oszinten szolva meg a hideg is kirazott ahogy felolvastam ezt a parbeszedet, hat meg eloben milyen lehetett...
márc. 30. 22:37
 22/22 anonim válasza:
Semmit.
márc. 31. 08:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!