Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Ha egy csaj 1-2 szavas válaszo...

Ha egy csaj 1-2 szavas válaszokat ír vissza és nem érdeklődik akkor lesz@r vagy csak nem tud kommunikálni? Írta hogy visszahúzódó de ennyire az lenne?

Figyelt kérdés

ápr. 3. 20:03
1 2
 1/20 anonim válasza:
Bármelyik lehet.
ápr. 3. 20:21
 2/20 anonim válasza:
Lehet, hogy nem érdekled, de amúgy nagy divat a flegmaság és a kommunikációra való képtelenség is. Vagy esetleg másokkal is beszélget, és rád nincs annyi energiája. Próbálj közeledni hozzá, szerintem ne húzd túl sokáig a dolgot.
ápr. 3. 21:33
 3/20 anonim válasza:
Barmelyik a kettö közül lenyegtelen, mert egy normalis embernek az ilyen felejtös.
ápr. 3. 21:48
 4/20 anonim válasza:
Irritáló az effajta viselkedés. Az hogy visszahúzó, akkor jöhet szóba ha mostanában kezdtetek el beszélni.
ápr. 3. 23:22
 5/20 anonim válasza:
Az is előfordulhat, hogy nem találtátok meg a közös hangot, közös téma is kevés, üres beszélgetéseket meg nem szeretne.
ápr. 4. 00:06
 6/20 A kérdező kommentje:

"Az is előfordulhat, hogy nem találtátok meg a közös hangot, közös téma is kevés, üres beszélgetéseket meg nem szeretne."


szinte regényeket írok neki ne zavarjon

ápr. 4. 00:54
 7/20 A kérdező kommentje:

"Az hogy visszahúzó, akkor jöhet szóba ha mostanában kezdtetek el beszélni."


2 napja "beszélünk" de nem akar megnyílni, nem erőltetem tovább mert csak az időmet pazarolnám

ápr. 4. 00:58
 8/20 anonim válasza:

Én ismerek visszahúzódó lányt, ha akar esszéket ír. És ismerek olyat aki minden lében kanál, és még válaszra sem méltat, szókészlete az igen/nem, aha, mhm, talán, ja, ok.

Tanulság: leszar téged.

ápr. 4. 02:04
 9/20 anonim válasza:
Hát igen, én is beszélgettem visszahúzódó lánnyal, és érdeklődött, kérdezett, mesélt, még ha nem is volt bőbeszédű. Hidd el, ha érdekelnéd őt, akkor keresne, válaszolna, kérdezne. Kérdezz rá, hogy akar-e találkozni, aztán ha nemet mond, akkor hajtsd el, és mondd meg neki, hogy nem pazarolod rá az idődet és az energiádat.
ápr. 4. 08:11
 10/20 anonim válasza:
Kerdezd meg, hogy leszop
ápr. 4. 09:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!