Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Ha egy csaj 1-2 szavas válaszo...

Ha egy csaj 1-2 szavas válaszokat ír vissza és nem érdeklődik akkor lesz@r vagy csak nem tud kommunikálni? Írta hogy visszahúzódó de ennyire az lenne?

Figyelt kérdés

ápr. 3. 20:03
1 2
 11/20 anonim válasza:

En is introvertalt vagyok, irasban pont hogy "beszedesebb", na meg ha valaki erdekel es egy hullamhosszon vagyunk, akkor plane. Ergo lesz_r.


Vagy. Kettes verzio. Nem tudom, mit irsz, amikor regenyeket irsz neki, de lehet pont az riasztja el, foleg ha sok az "en en en" meg az ures sztorizasok. A mi fajtank nem birja az ilyet.

ápr. 4. 13:32
 12/20 anonim válasza:
Én ilyenekkel nem beszélgetek.. majd lesz olyan, aki jobban megerőlteti magát a beszélgetésre.
ápr. 4. 17:12
 13/20 anonim válasza:

Ez függ attól is, hogy mi volt az előzménye a beszélgetésnek. Viszont nagy általánosságban az 1-2 szavas válaszok 99.9% eséllyel a "nem vonzódom hozzád" megfelelője.


Amúgy a 'visszahúzódó' csaj nem fog tétlenül ülni, ha meglátja élete szerelmét, és esélyes, hogy más is készül lecsapni/pályázik rá. Szvsz...

ápr. 4. 18:31
 14/20 anonim válasza:

Átver/leszar/hülyít. Gondolom annyit még pont belerak hogy írogass neki, de ez kb semmire nem elég, és így csak az egóját fényezed érdemtelenül a regényekkel. Ismerek én is introvertált embereket, szerintem is aki érdeklődő vagy van rá szándék az nagyon is sokat tud írni az otthona kényelméből és nyugalmából. Aki meg 10 másik emberrel versenyeztet, figyelemkurvul, szórakoztatja magát, esetleg csak hülyít vagy semmibe vesz, azt ki kell vágni mert nem érdemel mást.

Aztán olyan is van amelyik lelkibeteg/elmebeteg. Ott az a csali hogy előadja milyen magányos, nincs senkije, közben pár nap után elkezd huszadrangú senkiként kezelni ha már kialakult egy minimális érdeklődés vagy szándék, belevitt energia az ismerkedésbe. Meg olyan is amelyik úgy tesz mintha érdekelnéd, de csak hogy később elszabotálja az ismerkedést, direkt kiforgatva vagy félreértve amit mondasz hogy fel tudjon háborodni. Olyan dolgokért, amire korábban ő maga bíztatott.

Valamiért ez az oldal tele van ilyen elmebetegekkel is. Ezt a mostanit meg javaslom vágd ki tényleg mert csak az idődet és energiádat húzza le. Hogy legyen tanulság, szerintem nyugodtan kioszthatod még előtte hogy miért döntöttél így, ahogy ő hozzád áll és aminek téged tekint, azon rontani már nem fog. Esetleg kicsit még javítani, de már úgyis mindegy mert kuka.

ápr. 5. 10:31
 15/20 anonim válasza:
Illetve hát sok az elkényeztetett hülye is, aki főnyereménynek gondolja magát hogy érte küzdeni kell, amíg ő flegma 1-2 szavas válaszokat ad. Ezeknél is sokszor komplett virtuális udvartartás van, de ne dőlj be nekik, és ne állj be baleknak az egójukat húzni még ennél is fentebb. Aki nem érdeklődik eléggé és nem tesz bele energiát, azt pontosan aszerint is kell kezelni. Majd találsz más, értelmes és normálisabb lányt.
ápr. 5. 10:34
 16/20 anonim válasza:
#14 keretbe foglaltad amit nap mint nap átélek, és ki..szott rossz
ápr. 5. 13:19
 17/20 anonim válasza:
Akkor csak nem erdekled, interneten a leggyavabb ember is megnyilik
ápr. 5. 13:52
 18/20 anonim válasza:

16 részvétem. Én sokáig hittem az online ismerkedésben, hiszen a múltban nagyon szép és jó dolgokat adott nekem és sok más embernek is. De mostanra valami eltörött és megváltozott, tele van minden ezekkel a fajta kártevőkkel akik csak lehúzni meg átverni akarják az embert, vagy csak szimplán elmebetegek és nem tudhatod mikor kattan ki vagy ghostingol miközben állítása szerint minden nagyon is jó, sőt kifejezetten imád.

Hogy mi a tanulság? Én pl egyre inkább afelé húzok, hogy ne pakoljak többet fölös időt senkibe. Aki keres és tesz az ismerkedésbe/kapcsolatba energiát azzal jó vagyok, de alapból próbálom már élő irányból szedegetni az ismerősöket. Azok még többnyire emberként bánnak a másikkal, nem pedig valami toxikus szemét vagy kihasználnivaló balek módjára.

ápr. 5. 18:41
 19/20 anonim válasza:
#14: Sajnos minden szavad igaz, én is sokszor tapasztaltam ilyesmit. Az a legviccesebb, amikor normálisan szólsz hozzá, de nem reagál, aztán amikor elküldöd őt a p...ba, akkor meg ő játssza a felháborodottat, hogy milyen bunkó és szemét vagy, miért beszélsz így vele.
ápr. 5. 19:44
 20/20 anonim válasza:

#5 vagyok

Kedves kérdező.


Normálisan válaszoltam egy olyan kérdésre, ahol egy pillanatra se írtad le, hogy mennyit beszélgettek, mióta, és hogy regényeket írsz neki.


Nem vagyok gondolatolvasó, de “ne zavarjon”.

Amíg te ilyen flegma vagy, addig ne is várd hogy akar veled beszélni.


Sok sikert.

ápr. 6. 00:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!