Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Vajon bejövök ennek a srácnak ?

Vajon bejövök ennek a srácnak ?

Figyelt kérdés
Középiskolásak vagyunk és az a baj alig látjuk egymást . Egyik haverom ismerőse ,2 hónapja ő mutatott be neki de csak köszöntünk és ennyi . Majd most rá 2 hónapra még emlékezett rám találkoztunk a folyosón és rám köszönt hogy szia , mindig elkerüljük egymást, hogy vagy?” Ez azért nem egy sablonos szia mizu. Vagy ebből valami le szűrhető ? Hogy kicsit esetleg szimpi vagyok? Aztán nyilván ment tovább .. és azóta megint nem láttam… de mire utalhat ez , mintha sajnálta volna h “elkerüljük egymást” vagy csak túl gondolom? Segítsetek (16/L)
ápr. 9. 10:49
 1/3 anonim válasza:
Nem!
ápr. 9. 11:52
 2/3 anonim válasza:
Lehet, hogy bejössz neki, ennyiből nehéz megállapítani. Mosolyogj, öltözz csinosan, hátha sűrűbben összefuttok, ki tudja, bármi lehet. Egyébként szerintem szimpatikus vagy neki, különben egy szimpla szia is elég lett volna a részéről.
ápr. 9. 12:15
 3/3 anonim válasza:

Ezt sajnos nem lehet ennyiből megállapítani

Azt tanácsolom hogy figyeld majd további lépéseit hátha lesz olyan alkalom amikor például megdicsér valamiért vagy esetleg meg is ölel

Onnantól már egyértelmű lenne a dolog de így sajnos nem

ápr. 9. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!