Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Hogyan rázzam le ezt a palit?...

Hogyan rázzam le ezt a palit? Mit akar tőlem?

Figyelt kérdés

amikor jövök hazafele a buszon egy eleg hosszu beszelgetest eroltetett de sztem latszott rajtam hogy nincs kedvem hozza, de nem akartam bunko lenni.

Ma reggel itt volt a buszmegalloban es megint, de most szerencsere csak par percig.

meg fix hogy fog latni mert minden reggel busszal megyek a suliba


en 17 vagyok(kapcsolatom is van)a pali meg 30 korul lehet szoval alapbol eleg beteges ez igy, es latszik rajtam h kiskoru vagyok


ápr. 11. 06:58
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim válasza:
Vidd magaddal a kapcsolatod a buszmegállóba. Meg akar du... .
ápr. 11. 07:01
 2/57 anonim válasza:

Mi ez a "palizás" itt mostanában mindig? Miért pont pali? Ez valami új szóhasználat, vagy egy ember ír ki naponta 10 kérdést?


Tegyél fejlhallgatót a fejedre és mondd meg neki, hogy nincs kedved beszélgetni, különben is zenét hallgatsz.

ápr. 11. 07:05
 3/57 anonim válasza:
A fejhallgatós megoldás is jó. Ha magaddal viszed a párkapcsolatod a buszmegbe, akkor legközelebb, amikor nem lesz ott.. -amennyiben eléggé kanos az illető-, még képes lehet ismét odamenni kezdeményezni. :D (#1)
ápr. 11. 07:21
 4/57 anonim válasza:
Hat pedig legyél bunko ha nem veszi a jeleket hogy leszarod
ápr. 11. 07:32
 5/57 A kérdező kommentje:
kovetkezo alkalommal mar bunko leszek
ápr. 11. 07:34
 6/57 anonim válasza:

Kérd meg az apukád, hogy menjen veled, majd ő lerendezi.


#2 Én is használom ezer éve ezt a szót. Meg mép hapsi, hapi stb. Mitől új?

ápr. 11. 07:41
 7/57 anonim válasza:
2#. Azt nem tudom miért palinak hívják a férfiakat. De azt tudom, hogy nagyapám esetleg apám idejében ez egy teljesen elfogadott és elterjedt elnevezés volt.
ápr. 11. 08:17
 8/57 anonim válasza:
A fülhallgatózás utálatos viselkedés. Ezért nem lehet ismerkedni senkivel
ápr. 11. 08:54
 9/57 anonim válasza:

Ajánld olyannak aki akar vele ismerkedni.

Mondjuk a rendőrségnek.

ápr. 11. 08:57
 10/57 anonim válasza:

30 eves ne akarjon 17 evessel ismerkedni

Csak nehogy agressziv legyen mert bunkozol vele

ápr. 11. 09:13
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!