Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem akarok már párkapcsolatot!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok már párkapcsolatot! Hogyan lehet ezt el fogadni?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok. Évekig próbálkoztam párkapcsolatot keresni személyesen párszor de nem jött össze soha, mindent megtettem, kedves voltam, megértő, de nem mentem vele semmire, így hát abban hagytam személyesen ismerkedni. Ezen az oldalon is próbáltam de itt se nem sikerült! Nem vesznek komolyan a lányok, nem akarnak megismerni engem, nem érdeklődnek utánam, és ha írt is egy vagy kettő, egy két szólt aztán abban maradt teljesen onnantól tovább nem volt, hiába írtam nekik vissza, vagy tovább vinni a beszélgetést semmi vissza jelzést nem kaptam egyiktöl se, meg hiába próbáltam kezdeményezni ismerkedni akkor se nem ment tovább a beszélgetés. Én mindent megtettem hogy először megismerjem és később egypárt alkotni nem jött össze semmi a világon! Az olyanok akkor ne írjanak nekem ha meg a beszélgetés abban maradt onnantól nincs tovább. Szerettem volna olyan párkapcsolatot, aki el fogadna olyanak amilyen vagyok, aki egyben a barátom lenne, mellé szép is, aki tisztelne, aki örülne ha megismerne engem és fontos lennék neki, és aki velem maradna. De sajnos nincs meg. Úgy hogy fel adtam! Meg próbálom el fogadni!
ápr. 23. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

Normális, hogy nem jön össze, ha nem megfelelő helyen es emberrel próbálkozol!

Ez a gyakori es nem párkeresős szerelmi hajó, es az olyanok mint te, priviket írnak mindenkinek, aki tanácsot kér, es nem tudom elmondani, mennyire idegesítő, hogy kiírom, hogy pl megcsal a baratom, vagy megellett a szomszed macskája es kapom a priviket!

Tudd meg, hogy aki ideír, az nem ismerkedési szándékkal ír!

Ha neked kell valaki, ne csak írkálj, nézz szét a környezetedbe, menj át segíteni, kifesteni a szomszed lánynak stb, tanuld meg az embereket magaddal sodorni, hogy érezzék, hogy veled érdemes beszélni mert van mit nyújtsál. Elkezdenek majd ragaszkodni. De csak azert senki nem fog ragaszkodni, mert te pislogsz szépen es verdesed a szempillád, meg kell mozdulni , tenni kell. Te várod, hogy valaki az ölödbe pottyanjon

ápr. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1-es. Én külföldön lakok. A szomszédságomban nincsenek ot fiatalok egy se! ahol lakok nincs lehetőség rá mert a házamban mindenki csak magaval van el foglalva meg csak kihasználják az embert. Házamban nem olyanok vannak.
ápr. 23. 23:48
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
1. Nem dísznek van az ismerkedés kategória, látom te se vagy a legélesebb kés a fiókban.
ápr. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Hol van itt ismerkedés kategória?
ápr. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Figyelj, próbálj meg olyan helyen ahova jársz, ahol ismernek. Munkahelyet nem ajánlom. Biztosan van valami hobbid, biztosan vannak barátaid ismerőseid külföldön. Velük legyél. Hidd el, hogy olyan társaságban helyen ahol ismernek, könnyebb ismerkedni. Random ismerkedni nehéz, mivel nem ismernek. Neten meg mégnehezebb, mivel bárki lehet a másik végén.
ápr. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!