Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha 29 évesen nem akarok még...

Ha 29 évesen nem akarok még mindig tartósabb párkapcsolatot, illetve gyereket, ez már nem is fog megváltozni?

Figyelt kérdés

márc. 7. 06:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Nem
márc. 7. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak magamról tudok nyilatkozni, nálam nem változott. Annyi a különbség, hogy akkor már együtt éltem a férjemmel.
márc. 7. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
ÉN sajnos az ellenkezőjét tapasztaltam...így volt ez egy nőnél aztán sajna még is megváltozott.
márc. 7. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én férfi vagyok
márc. 7. 06:28
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
az egy dolog mindenkinél változhat...
márc. 7. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
Változhat mindig.
márc. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Változhat, még 50 évesen is rádtörhet a gyerek utáni vágy, mikor záródnak majd a kapuk...
márc. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
30 éves korára az embereknek általában "beáll" a személyisége. Persze változhatnak apróbb dolgok, világnézet, stb, de ezek ilyen nagy felismerések vagy sokk hatására történnek.
márc. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#4 A férjemnél sem változott meg.

#2 voltam

márc. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha sok pénzed van és nem kezdtél el pocakosodni, akkor még ráérsz, ellenkező esetben 10 év múlva már nehezen fogsz megfelelő nőt találni, ha addig a jobbakat mindig elengeded.
márc. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!