Kezdőoldal » Ismerkedés » Fogyókúra partner » Pécsi fiatal, aki szeretne...

Pécsi fiatal, aki szeretne fogyni (mozogni, diétázni)?

Figyelt kérdés
Én 10-15 kilót szeretnék fogyni, diétával és sporttal egyaránt. Leginkább a sport megy nehezen, mert nem tudom magam rávenni a normális, rendszeres itthoni edzésre és egyedül nem merek elmenni csoportos edzésekre sem. Soha nem sportoltam semmit, utoljára még gimnazista koromban szerencsétlenkedtem a tesi órákon és azóta tényleg semmi, pláne a vírusos időszakban (otthon voltam és kb. vagy tanultam vagy aludtam). Szóval emiatt is félek egyedül elmenni, mert nulla állóképességem van, nincsen semmi kondim, nincsen rajtam semmi izom, tök távol is állnak tőlem a sportok és hülyén érezném magam, tuti nem is bírnám stb. Úgy érzem könnyebb lenne, ha valakivel együtt kellene szenvedni :) 21/L
2020. júl. 6. 23:24
 1/3 anonim válasza:

Pécsi egyetemista vagyok, szívesen sportolnék, diétáznék veled. Csak az a bökkenő, hogy leginkább szeptembertől tudnánk találkozni, mivel a nyáron nem élek ott.

Írtam privátot is.


22/F

2020. júl. 6. 23:55
 2/3 anonim válasza:

Én sajna komlói vagyok, de egy edzőpartner jól jönne. Pont ugyanígy vagyok a sporttal (és kb. minden mással is) mint te.

20/f

2020. júl. 8. 03:54
 3/3 anonim válasza:
26/N vagyok, ha esetleg a belvárosban is jó neked akkor írj! (abszolut kezdő vagyok én is :D )
2020. júl. 10. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!