Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ez az étrend?...

Szerintetek jó ez az étrend? 165 cm 99.4 kg vagyok! Rengeteg jött rám amikor terhes voltam az ikrekkel. Fogyni szeretnék ezért én így próbálok diétázni és mozogni! Az éttrendem:

Figyelt kérdés

Reggeli: 2 vajas kifli, óriás pöttyös

Tízória: Jogobella epres joghurt

Ebéd: Könnyű zöldségleves,2 szelet rántott hal, kb 150g párolt rízs

Uzsonna: Barackos Jogobbela

Vacsora: 250g sült csírkemell, párolt zöldség


ezek mellé 30 aerobik és 5 után nem eszem. Ha nagyon nagyon éhes vagyok akkor egy almát Mit kellene változtani az éttrenden?



2017. ápr. 7. 11:47
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
30 perc aerobik*
2017. ápr. 7. 11:48
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem ennék napi háromszor cukrot (ráadásul hozzáadottat, nem természetesen a gyümölcsben levőt), persze bármivel lehet fogyni, de akkor sem ideális.


Nem számoltam ki, de kevésnek és rossz összetételűnek tűnik az étel. Jó, az ebéd és a vacsora okés (bár én nyers zöldséget is ennék), a kis étkezések csak cukros nasik... Nem nagyon rossz ez így, de akkor is lehetne rajta javítani. De ha nem, nem, miért lennél kicsit is maximalista? Ez a te életed. S a fontos dolgok zömét beviszed, fehérjével nincs gond, zsír is van, nem is extrém kevés az étel, csak kicsit kevés...


A helyedben első körben megnézném, jók-e a makrók. Fehérjeszegénynek nem tűnik az étkezésed, zsír is van, szóval óriási gond nem lehet vele... A kalóriát pedig egyénileg kell kitapasztalni.

2017. ápr. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
73%

Nem tesz jót a szervezetednek, ha este nem eszel. Öt óra az körülbelül még az uzsonnának számít... én vacsorára halat eszem zöldségekkel(paradicsom, paprika, uborka), vagy túrót, tojást (lágy, vagy kókuszzsírban sült tükörtojást) tehát jó az a menü, amit vacsorára írtál, csak nem jó az időpont :/

A joghurtok pedig televannak cukorral és egyéb adalékanyagokkal, próbáld ki a natúr joghurtot összekeverve zöldségekkel, kis fűszerrel (zöldséges esetben egy kisebb pohár kefir is jó), vagy gyümölcsökkel. Szerintem nagyon finom mind a két változat, de a gyümölcsös verziót ne délutánra válaszd, hanem inkább tízóraira. Lisztet, cukrot, olajos/zsíros ételeket mellőzd, azt tudom ajánlani hogy a csirkét és a halat is natúron fogyaszd (sülve panír nélkül, főve levesben). A kifli helyett válassz pufirizst vagy abonettet (én az utóbbit szeretem, szerintem finomabb), és a túrórudi helyett válassz sima túrót... ha mindenképpen cukrosan szeretnéd fogyasztani a túrót, akkor használj xilitet, eritritet vayg esetleg egy mokkáskanál mézet. :)

Remélem tudtam segíteni! Sok sikert, a mozgás az jó egyebként, de ha bírod és nem erőlteted túl, akkor növelheted a későbbiekre nézve az edzés időtartamát! <3

14/L

2017. ápr. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Mindenképpen megfogadom a tanácsokat!

Viszont az kimaradt a kérdésből, hogy hírtelen fogytam 1 hét alatt 3 kg, az nem sok egy kicsit? Vagy ilyen súlynál ez várható?

2017. ápr. 7. 12:07
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az előző két komment nagyon jól leírta a helyzetet. Kerüld az egészségesnek álcázott, de valójában cukros joghurtokat, kifliből, pékáruból válassz teljes kiőrlésűt, az jobban is laktat!

Ha nagyon-nagyon éhes vagy, az nem jó! Az éhezés nem fogyaszt, nyugodtan egyél, ha megéheztél, különösen este. Nem kell magad telefalni, de egy almánál többet is, nyugodtan! Egyél egy salátát, ehetsz fehér húst, halat ilyenkor is. Ne marjon az éhség soha!

2017. ápr. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ja és még annyit, hogy a 3 kilótól ne ijedj meg, valószínűleg egy része víz, azt a fogyókúra elején veszít az ember.
2017. ápr. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
33%

Semmi gond nincs belőle, ha nem eszik 5 után. Én ha fogyni akarok, 5 után én sem eszem. Mondjuk 3 előtt sem :D Ha nem éhes és jól érzi magát, úgy korlátozza az evési ablakát, ahogy akarja, csak azért lehetőleg naponta legyen minimum egy étkezés s vigye be, amit kell.

Nem mindenki éhes este.

2017. ápr. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Ilyenkor kb sírnom kell hogy én ennek a negyedét eszem és így tartom a súlyom ami napi kb két zsömlét takar. Nos nem is tudom mit kéne ennem ha fogyni akarnák,pedig kellene mert 160cm vagyok 67 kiloval. Valaki meg ennyit eszik és így akat fogyni. Neharagudj de rengeteget eszel. Két kifli rudi helyett egy kiflit kellene enni rudi nélkul meg két szelet rántott hal helyett egy szelet halat de nem rántva. Én ennyit ennék akkor lennék kb 80 kilo.
2017. ápr. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%

8-as, te egyedül vagy ilyen idióta, vagy fogják a kezed?

Miért enne sokat?

Meg te komolyan napi 2 zsemlén tengődsz?

Eszem megáll...

2017. ápr. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
45%

8-as, az mert te a korábbi koplalós anorexiád miatt két másodperc alatt mindent beszedsz zsírba, a te bajod.


Ráadásul csupa szart eszel.

2017. ápr. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!