Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék diétázni, fogyni....

Szeretnék diétázni, fogyni. Valakinek van valós bevált diétája?

Figyelt kérdés
Szeretnék fogyni, mozgás mellé valós diétát keresek. Mit egyek jobban? Mi a kalóriaszegény? Tudtok ajánlani?

2016. júl. 24. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
ma már sokszor meglett válaszolva
2016. júl. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kalóriabázis.hu
2016. júl. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez hatásos:


[link]

2016. júl. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia én 23 kilót fogytam fél év alatt. Sok csirke, hal, zöldségköret, rizs, krumpli, túró, yoghurt. Nem ettem kenyeret, még barnát se, semmi cukor, kevés szénhidrát, és odafigyeltem a kcal bevitelre + szobabringa, meg futás. Nekem ez bevált, semmi extra nem kell hozzá szerintem csak diéta és mozgás. Sok sikert :)
2016. júl. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Egyet értek az előttem lévővel de legfőképpen az életmódváltást ajánlom. Tapasztalatból beszélek. Ami felhízlalt soha sem fog lefogyasztani. Még ha megfelezed az adagot akkor sem. Eleinte fogysz de utana megáll. Törekedj a cukor és búza mentes ételek fogyasztására.
2016. júl. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!