Kezdőoldal » Ismerkedés » Fogyókúra partner » Lenne kedve valakinek “fogyózn...

Lenne kedve valakinek “fogyózni “együtt? 160/ 58-60 kg vagyok, 8kgot akarok fogyni. szeretnék netes társat találni, hogy motiváljuk egymást.

Figyelt kérdés
Esetleg megosztani, elmondani ki mit evett, mit sportolt, miért teszi,önbizalomnövelés, barátkozás céljából stb.
2020. nov. 11. 15:58
 1/8 anonim válasza:
Én benne lennék, de szerintem neked már nem kell 8 kilót leadni.
2020. nov. 11. 16:29
 2/8 anonim válasza:
Örülök, hogy őszintén leírtad a magasságodat és súlyodat! ( bár szerintem neked nem kéne már fogynod) Mert ha nem írtad volna le, azt írtam volna, hogy én szívesen fogyoznék veled, megosztanék egy csomó receptet stb. De így nem. Nálad inkább önértékelési gondok vannak, nem súly probléma.
2020. nov. 11. 17:08
 3/8 A kérdező kommentje:
Skinny fat vagyok, van bőven zsír... akkor javítom 5kgra 🤣 nemtudom mennyit nyomhat a zsír...nem fényképezném le inkább....a lényeg, hogy zsíros vagyok, hurkás. szeretném eltüntetni.
2020. nov. 11. 20:10
 4/8 anonim válasza:

Nagyon ellenmondásos amit írsz. Vagy nem tudod mit jelent a "skinny" szó.

Segítek:

skinny : sovány, csontos, csupa csont, szikár

fat: kövér.

Nem lehet mindkettő.

Én inkább azt mondnaám, hogy sovány de idomtalan, puha vagy. Nem bántásból írom, de azért mondom, hogy ez vagy, mert az idomtalanság miatt nem vagy elégedett az alakoddal.

Bár 60 kilósan a skinnyról messze vagy.

Szerintem izmot kéne magadra szedned. Nem fogyni kell. Hiába adsz le 5 kilót , akkor sem leszel elégedett.

2020. nov. 11. 21:21
 5/8 anonim válasza:

#4 a skinnyfat egy létező kifejezés, amit azokra mondanak, akik bár súlyuk alapján jól kellene, hogy kinézzenek, mégis formátlanok az izom hiánya miatt, és a súlyuk szinte kizárólag csontból meg zsírból áll.

De egyébként jó volt amit írtál, mert erre az lenne a megoldás, ha izmosodna valamennyit.

2020. nov. 12. 00:37
 6/8 A kérdező kommentje:
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
2020. nov. 12. 14:25
 7/8 anonim válasza:
Persze nekem lenne :)
2020. dec. 7. 17:32
 8/8 anonim válasza:
Eddig hogy állsz?
2020. dec. 9. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!