Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék és egészséges...

Fogyni szeretnék és egészségesebben étkezni. Melyik a jobb ebben az esetben, a cukormentes vagy szénhidrát csökkentett?

Figyelt kérdés
Jelenleg mogyorókrém vásárlásánál gondolkodtam el ezen, de sok más terméknél is láttam ezt a 2 változatot, kíváncsi lennék melyik a jobb.
2020. nov. 5. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

A cukor az szénhidrát az egyszerűbb, könnyen emészthető változatból. A rost például szénhidrát a szinte emészthetetlen fajtából, továbbá lassítja a (természetes, nem hozzáadott cukor) felszívódását, vagyis nem lesznek akkora inzulin kilengéseid.


A mérsékelt szénhidrátfogyasztás mindenképp jobb a fogyás szempontjából, de amire mindenképp oda kell figyelni, az a cukor.

2020. nov. 6. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
43%

Egyik sem. Nem kell se cukormentes, se szénhidrát csökkentett termékeket venni. Eleve úgy kell összeállítani az étrendet, hogy kiegyensúlyozott legyen és ne legyen a szénhidrát, cukor aránya több, mint amennyi szükséges.

Mogyorókrém kb. mint a nasi, ritkán ehetsz teljesen normálisat, kis mennyiségben.

2020. nov. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
25%
Mindenképpen szénhidrát csökkentett, de akkor hagyd is el a lisztes, cukros ételeket/italokat! A cukor is szénhidrát és a legveszélyesebb a zsírképzés szempontjából! Nekem sikerült! 15 kilót adtam le kb. 2 hónap alatt! De mozogtam is mellé! Futottam! 🏃🏻‍♂️ Ezek így együttesen a zsírbontás alfái! 👍
2020. nov. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!