Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha 160 centihez sikerült...

Ha 160 centihez sikerült 75-ről 62 kg-ra fogyni, de nem megy tovább, akkor lehetek még valaha 50 kg, mint szülés előtt?

Figyelt kérdés
eddig úgy fogytam, hogy napi 20 percet tornáztam a youtubról és odafigyeltem arra, hogy 5ször keveset és rendes kaját egyek, minél kevesebb szánhidráttal, zsírral és cukorral.pl. reggelire rántotta zöldség abonett, ebédre, csirkemell zöldségköret, egy-két kanál rizs, uzsira egy alma vagy banán, vacsira főtt virsli, savanyú káposzta, abonett. Ha rámtört a farkaséheség, turbódiéta porral ittam egy fél adagot, ami 150 kcal csak és megszüntette az éhséget. Nem érzem, hogy keveset ennék, de azt sem hogy sokat. Nem számoltam kalóriát, de 1500 körül jöhettek ki. Egyik nap pl. 900 másik nak max 1800, de átlagban 1500 körül. Fél éve már nem fogyok semmit ezzel a módszerrel, pedig előtte csak úgy oldavdtak le a kilók. Mit tehetnék, hiszen egészségesen éhezek, anynit eszek, amennyitől nem maradok éhes, se többet, se kevesebbet és tornázok is.

2020. nov. 10. 12:43
 1/4 A kérdező kommentje:
vitamint is szedek és a tornám néha félórás is, meg napközben gyaloglok is keveset boltba, suliba stb.
2020. nov. 10. 12:44
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"Fél éve már nem fogyok semmit ezzel a módszerrel"

Akkor vajon jó a módszer?

2020. nov. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ja és vannak csaló napjaim is, amikor több zsírt vagy szánhidrátoto viszek be, így az sincs, hogy a szervezetem vésztartalékolna, de több a diétás napom, hogy a csaló napok hosszú távon számítanának
2020. nov. 10. 12:49
 4/4 anonim ***** válasza:
48%
Azon gondolkozz el, hogy szülés előtt hogy ettél/éltél, és mi változott. Kizárt dolog, hogy 25kg-ot (a tested 50%-át) csak a hormonok hatására híztál. Valószínűleg rendkívül korlátozó volt az étkezésed, vagy az aktivitásod sokkal több.
2020. nov. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!