Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem tudok fogyni?

Miért nem tudok fogyni?

Figyelt kérdés
Valamiért nem tudok egy adott súlynál lejjebb fogyni...1 hónapig szigorú diéta és edzés mellett nem ment le semmi, vicc az egészben, hogy fél kilót fel is szedtem...reggel 2 szelet pirított toast kenyeret ettem sonkával és zöldséggel. Tízórainak 1 bögre cappuccino. Ebédre általában sült vagy főtt húst ettem párolt zöldségekkel. Uzsonnára egy almát vagy valamilyen más gyümölcsöt ettem. Vacsorára pedig ugyan azt mint reggelire, emellett rengeteg vizet ittam a nap folyamán..minden nap végén csináltam 60 felülést, 10 fekvőt és plankeltem kb 3 percet. (Tudom nem nagy edzés, de a betegségem miatt nem nagyon erőltethetem magam) szóval ez volt 1 hónapig mikor is inkább feladtam mert semmi sem ment le..valakinek valami ötlet? Légyszi ne támadjatok le, csak egy szimpla kérdés.❤️

2020. nov. 5. 21:46
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzá tenni, hogy 16 éves lány vagyok 165 cm és 87kg-ból szeretnék fogyni..😅
2020. nov. 5. 21:47
 2/7 anonim ***** válasza:
1 hónap nem sok idő,kitartás kell, milyen betegséged van. Nem amiatt?
2020. nov. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A betegségem miatt biztos nem lehet. Amúgy nyitottgerinc, gerincferdülés, porckopás, bokasüllyedés, artéria gondok meg lazák a szallagjaim. Szóval emiatt biztos nem lehet.
2020. nov. 5. 21:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem ez nagyon kevésnek tűnik, lehet tartalékol a szervezeted. Orcoai problémàd, ami a fogyàst akadályozhatja nincsen? Spirttal kapcsolatban pedig, ha ilyen problémád van, nem biztoa, hogy a felülés jó ötlet (a teljes, amit iskolában csináltatnak) mert nem tesz jót a gerincnek.
2020. nov. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 igen tudom, hogy kevés volt ez az 1 hónap, de 3-4 éve ennyi idő alatt már 5kg-t is fogytam most meg semmi. Fogyást akadályozo betegségről nem tudom, hoogy lenne-e nekem és köszönöm a tanácsot, innentől nem csinálok teljes felüléseket :)
2020. nov. 6. 21:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Hány kalóriát ettél egy nap? Ezt kéne leírni. De pontosan, nem becsült értéket.
2020. nov. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem fog tetszeni amit írok. De 87kg sem egy hónap alatt lettél. Azaz tanulj türelmet. Egyébkênt szerintem az energiabeviteled is nagyon kevés. Hosszútávon nem valószínű, hogy tartani tudod.
2020. nov. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!