Kezdőoldal » Ismerkedés » Fogyókúra partner » Keresek valakit aki nem lép...

Keresek valakit aki nem lép le és támogathatjuk egymást?

Figyelt kérdés
19/L vagyok. Korábban már 2x lefogytam elég jó vagyok a fogyókúrában. Másodszor 2évig tartottam a súlyom. Nem kérdés, hogy sikerrel járok-e. A bezártság alatt híztam vissza sajnos, nem éreztem rá késztetést, hogy folytassam a sportot, illetve, hogy ne nassoljak. 11kg-ot szeretnék leadni. Jó lenne, ha a jelenlegi demotiváló körülményeket figyelembe véve lenne mellettem valaki a fogyókúra alatt. Ez alatt azt értem, hogy minden nap megbeszélnénk az aznap elért sikereket és kudarcokat. És bíztatnánk egymást, ha valamelyikünk elgyengülne. Csak azt tenném meg kritériumnak, hogy ne tűnj el csak úgy. És jó lenne ha te is eltökélt lennél a témában. Írjatok nyugodtan.

2021. márc. 15. 20:14
1 2
 11/13 anonim válasza:
Szia! Én 21 éves srác vagyok, és benne lennék ebben, ha még nem találtál senkit.
2021. ápr. 3. 23:03
 12/13 anonim válasza:

Hasonló helyzetben vagyok.


1x már fogytam 30kgot, utána életmódot váltottam, kondi fanatikus lettem, de átestem a ló túloldalára és az a tipikus karidót nem ismerő jókat evő, nagy súllyokat emelő egyed lettem.


Ezt követte egy részleges bicepsz szakadás, ami után feladtam az edzést kb 2 éven át és ezt követően az izmaim jó részt eltüntek, de a zsír maradt.


Ez után lefogytam kb 10-15kgot és újból edzeni kezdtem és vissza hoztam a régi formámat, de megint elmentem a "kényelmes" együnk nagyokat és edzünk jókat életmódba, míg fel nem mentem +100kgra.


Ezt követően megint fogytam, itt 12kgot (tudom, mert nem rég volt) majd koronavírus, újbolt bezárt minden konditerem plusz kemény időszak egyetemen és teljesen abba hagytam mindent és lényegében minden vissza jött úgy hogy izmot is vesztettem.


Nálam is az van, hogy tudom pontosan mit kéne tennem, hogy egészségesen és hatákonyan elérjem az álom súlyom, csak valmiért nem csinálom.


Nehéz elkezdeni, pedig amikor benne vagy kifejezetten egyszerű és nem érted, hogy eddig mért nem csináltad.

2021. ápr. 5. 18:09
 13/13 anonim válasza:
orulnek ha irnal nekeem, mert en is epp fogyni keszulok,csak jo lenne valakivel egyutt, megosztani a dolgokat, megbeszelni, stb, szoval irhatnal:)) 17/L
2021. ápr. 11. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!