Kezdőoldal » Ismerkedés » Fogyókúra partner » Lenne valakinek kedve ehhez? 17F

Lenne valakinek kedve ehhez? 17F

Figyelt kérdés
Már egy ideje nem érzem jól magam a bőrömben, viszonylag jelentős felesleg van rajtam, és mostmár szeretnék tenni ellene. Úgy gondoltam, valakivel együtt sokkal egyszerűbb lenne ezt kivitelezni. Leírhatnánk egymásnak minden nap, hogy mit ettünk, mennyit, mit sportoltunk/edzettünk stb. Aztán ki tudja, lehet hogy egy egész jó barátság is kikerekedik a végén belőle :D

2021. máj. 16. 11:50
1 2
 11/14 anonim válasza:

Figyelj kölyök!


17 évesen még alakul a csontozatod,meg úgy mindened a testedben.

Éppen ezért ahogy te is látod érdemes most elkezdeni odafigyelni a kilókra.

Ám megnyugtatlak,nem vagy elkésve. (:

Alapvetően kétféle ember van az edzés részéről megközelítve a problémát:


1. Önmagát tudja edzeni: avagy elég neki,ha fut(vagy éppen kosarazik,focizik),felüléseket csinál vagy éppen Street Workout-ozik saját kútfőből.


2. Nem tudja önmagát edzeni(avagy kell neki eszköz,súly): személyi edző, konditerem, egyéb nyalánkságok.


Én a szívbetegségem végett rottyon voltam,felcsúsztam 93 kg-ra,mentálisan is offon voltam,ám ekkor erőt vettem magamon és gondoltam elég a sajnálkozásból,igaz,hogy szívbeteg vagyok,de valamit lépni kell. Én ekkor Budapesten megtaláltam a SmartFit nevű helyet,valami fantasztikus!3 hónap alatt lementem 80 kg-ra ÚGY,hogy odafigyeltem az étkezésemre(rendszeresség,változatosság,mérték a KULCS!) és eljártam egyetem mellett heti 4-szer/5-ször edzeni.

Nekem ez jött be.

Ezután haza kellett jönnöm online egyetem végett és most már mivel ki van épülve az alapvető izomzatom(úgy elég rendesen :D),így már a sima konditermekben is megállom a helyem és nagyon jól érzem magam a testemben!

Azért mondom,valakinek ez,valakinek a tipic edzőterem,valakinek meg az önálló munka a 4 fal között.

Ezt neked kell felfedezni,hogy mi az igazán jó neked!

A lényeg ne búslakodj,és sose állj meg félúton,csak előrenézz!

Ha ehhez szükséged van egy edzőtársra hát hajrá,nyomjátok 2-en 3-an.

Csak csináljátok!


Sok sikert! (:


/22,ffi/

2021. máj. 17. 10:51
 12/14 anonim válasza:
Van kedvem. 17/L
2021. máj. 18. 14:53
 13/14 anonim válasza:

En is jonnek, csinalhatnal egy ilyen csoportot discordon xD

18/l

2021. máj. 19. 20:46
 14/14 anonim válasza:
Nekem is lenne kedvem. 17/L
2021. máj. 23. 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!