Kezdőoldal » Ismerkedés » Fogyókúra partner » Valaki lenne a "fogyitársam"?

Valaki lenne a "fogyitársam"?

Figyelt kérdés

Sziasztok, lehet butaság, de általában hamar elhagy a motiváció ilyen téren, mert nagyon szeretek enni. Fogytam már 3 éve 5 kg-ot, akkor anyukám volt benne a társam. Két év alatt (főleg a kimozdulás hiánya az oka) felszedtem a dupláját és szeretnék lemenni kb 65-70kg-ra. Ez egy 10-15 kg-os fogyást jelentene, amit mondjuk a nyár végére szeretnék elérni.

Lényegében az lenne a fő kérdésem, hogy valakinek lenne kedve velem diétázni? Elég lenne annyi, hogy megbeszéljük esténként ki hogy bírta a napot, mit mozgott, miket főzött, ami belefért az étrendjébe.

Ha viszonylag közel lakik az illető, persze lehetnénk futótársak vagy edzőtársak. Hatalmas motiváció lenne. Leginkább nők jelentkezését várom, elsődlegesen az én korosztályomban!

21/L



2021. jún. 10. 10:05
1 2
 1/11 anonim válasza:
szia, en ugyan nem vagyok no, de abszolut orommel motivalnek valakit, segitenek elerni a fogyasban valo celjainak megvalositasara. Jarok rendszeresen futni, nekem olyan -5 kilo lenne a celom. Nem vagyok egy szexragadozo :D normalis keretek kozott szigoruan "szakmai" jelleggel viszonyulnek a helyzethez:D.
2021. jún. 10. 10:10
 2/11 anonim válasza:

Jeleztem a modiknak, hogy áttegyék a kérdésedet ebbe a témakörbe: https://www.gyakorikerdesek.hu/ismerkedes__fogyokura-partner


Nézz körül, tuti hamar találsz valakit ;)

2021. jún. 10. 10:25
 3/11 anonim válasza:

#2 én korábban tettem fel oda hasonló kérdést, totál kihalt volt... Ha írt is valaki a kérdés alá, üzenetre nem válaszolt, ha én írtam kérdezőre, semmi válasz 🙄

Részemről feladtam az itteni emberekkel az efféle kommunikációt, végülis valahol érthető a bizalmatlanság is. Inkább ismerősöket fűzök 😂

2021. jún. 10. 10:35
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Bár azért nem gondoltam abba a kategóriába rakni, mert itt nézelődnek olyanok, akik fogyni vagy életmódot váltani szeretnének.
2021. jún. 10. 10:57
 5/11 anonim válasza:
Lennék
2021. jún. 11. 05:18
 6/11 anonim válasza:

Szia.

Én most kezdek életmódot váltani :)

160/58vagyok

Szoktam futni, otthon súlyzózni.

A célom a testösszetételem javítasa , mivel elég magas a testzsírom. Jó lenne, ha lenne egy tarsam,akivel lehetne megbeszélni a napi étkezéseket/edzéseket/ történteket.. motiválni tudjuk egymást vagy csak szimplán beszélgetni, barátkozni 🙂

2021. jún. 14. 09:54
 7/11 anonim válasza:
Lennék
2021. jún. 15. 10:47
 8/11 anonim válasza:
Én is becsatlakoznék hozzád. 22/N
2021. jún. 17. 19:41
 9/11 anonim válasza:

Hasonló partnert keresek én is. A mai napon "kezdtem el", ami igazából még csak annyiból állt, hogy nem a Netpincérről rendeltem vagy a szomszéd gyrososból ettem, hanem saját magam készítettem el a napi ételem.


Döcögősen indul, de jelenleg ötletem sincs miket csináljak amit jóérzéssel eszek meg.


23/F

(Budapesten a Blaha mellett lakom.)

2021. jún. 24. 00:00
 10/11 anonim válasza:
Jelen! Budapesti vagyok, 23/N. Már csinálom egy ideje, ment is le pár kiló, de még 20 kb. hátra van. Írjon privit akinek lenne kedve csatlakozni! :)
2021. júl. 29. 10:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!