Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miert ilyen nehez fogyitarsat...

Miert ilyen nehez fogyitarsat talalni?

Figyelt kérdés
Kizart hogy mindenki meg legyen elegedve magaval, foleg a mai normak alapjan. Efogadtak a plus size alakot, azota senki sem akar mar fogyni

#fogyás #norma #pluszize
2016. dec. 2. 13:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Nehéz? A környezetemben mindenki fogyókúrázik :D
2016. dec. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt mégis honnan veszed? Túl sok külföldi youtube csatornát nézel? Ott van a "mindenki gyönyörű" szólamokat hangoztatók és ha valaki azt mondja egy 200 kilós nőre, hogy kövér, az gonosz, érzéketlen fat shaminget végez, pláne, ha szegénytől elvárná, hogy mozogjon kicsit és tegye le a fánkot.


Engem nem érdekel, ki mit fogad el, én nem akarok hájas lenni, sokáig egészségesen élni viszont igen. S elég sokan vagyunk ezzel így.

2016. dec. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert attól, hogy valaki változtatna a súlyán, kinézetén, még nem feltétlenül akarja ezt párban vagy csoportosan csinálni.
2016. dec. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Fogyitárs? :D Azért, mert a fogyózást nem lehet párban csinálni...

Ha nem zabálsz sok vackot, és mozogsz, lefogysz... Ezt nem lehet munkamegosztással csinálni egy "fogyitárssal"

2016. dec. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A fogyitárs nagyon poénos tud lenni. Nyilván nem egymás helyett eszünk úgy, ahogy :D Csak támogatjuk egymást vagy csak poénosabb így.

Nekem volt már fogyitársam, elvoltunk :) Gyökeresen máshogy ettünk, de ez nem baj.

2016. dec. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, az utolso ragadta meg a lenyeget. Egymas tamogatasa a lenyeg. Nem kell ugyanugy enni, sot ugyanazt csinalni se. Nem kell egyutt edzeni vagy koplalni. Tenyleg csak arrol van szo, hogy nehez helyzetekben legyen kivel beszelni.
2016. dec. 2. 15:32
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha a motivàció nem jön magadtòl, màstòl ne várd azt. Ha fogyni akarsz, fejben dől el, tàrs nélkül is megy le. Èn 31 kg-ot fogytam, neki senki ne beszélje be hogy magadnak nem megy. Ha nem megy, akkor nem is akarsz.
2016. dec. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

De, sok embernek nagyon fontos a lelki tényező és magányosan a legtöbb ember jobban el van veszve. Akármilyen kis segítség is átlendítheti az embert a holtponton és egy másik ember nagy segítség lehet, nem kicsi.

Nyilván nem ég és föld a kettő, csak egy kis plusz.

Nem mindenkinek kell, de van, akinek jól jön. Azt hiszem, a legtöbb ember érti ezt, mert ha nem is fogyás terén, de más élethelyzetben jól jön számukra egy kis plusz.

2016. dec. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#8as nagyon koszonom! Pontosan igy van! :)
2016. dec. 2. 16:18
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha motiválás céljából keresel, én ajánlom a Lifetilt csoportokat a Facebookon. A programokat nem csinálom - saját diétát követek - de nagyon motiváló a több ezer diétázó és kitartó nő!
2016. dec. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!