Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lenne valaki a fogyitársam? 20l

Lenne valaki a fogyitársam? 20l

Figyelt kérdés
hétfőtől kezdem az életmódváltást. 7 kg-ot szeretnék fogyni. 20/l
2014. márc. 1. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Én lennék..februárban elég sokat voltam beteg,nem tudtam annyit menni edzeni,mint szerettem volna,plusz nasik...meg is látszik..nekem is úgy 5-7kg mínusz kéne,zsírban :)

Életmódom az egész jó,csak édesszájú vagyok sajnos...:(

18L

Melyik városból vagy?

2014. márc. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Budapest,te?:)
2014. márc. 1. 18:45
 3/4 anonim ***** válasza:
debrecen
2014. márc. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én már egy ideje elkezdtem, igaz nekem elég sokat kell leadnom plusz izmosodnom sem árt.


Én nálam kimaradt jó pár nap, sajnos. Ezt most hosszú lenne leírnom.


Ha szeretnéd szívesen adok pár tanácsot hogyan add le a súlyod, neked nem kell sokat leadnod, de ha akarsz picit izmosodni, feszesedni mert fogyásnál mozgás az elsődleges én véleményem szerint, vannak jó módszereim.


Én elég sokat leadtam fél év alatt közel 20 kilót dobtam le. Igaz abból 10 et munkahelyemen csak a munkával, többit meg január óta amikor ténylegesen belekezdtem a dologba.


Ha szeretnéd privátba leírom neked mit hogyan. Ha gondolod segítek is.

2014. márc. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!