Kezdőoldal » Ismerkedés » Fogyókúra partner » Valaki lenne a "fogyitársam"?

Valaki lenne a "fogyitársam"?

Figyelt kérdés

Sziasztok, lehet butaság, de általában hamar elhagy a motiváció ilyen téren, mert nagyon szeretek enni. Fogytam már 3 éve 5 kg-ot, akkor anyukám volt benne a társam. Két év alatt (főleg a kimozdulás hiánya az oka) felszedtem a dupláját és szeretnék lemenni kb 65-70kg-ra. Ez egy 10-15 kg-os fogyást jelentene, amit mondjuk a nyár végére szeretnék elérni.

Lényegében az lenne a fő kérdésem, hogy valakinek lenne kedve velem diétázni? Elég lenne annyi, hogy megbeszéljük esténként ki hogy bírta a napot, mit mozgott, miket főzött, ami belefért az étrendjébe.

Ha viszonylag közel lakik az illető, persze lehetnénk futótársak vagy edzőtársak. Hatalmas motiváció lenne. Leginkább nők jelentkezését várom, elsődlegesen az én korosztályomban!

21/L



2021. jún. 10. 10:05
1 2
 11/11 anonim válasza:
Jelen
2021. szept. 8. 05:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!