Kezdőoldal » Ismerkedés » Fogyókúra partner » Ki tartana velem egy fogyokúrá...

Ki tartana velem egy fogyokúrában?

Figyelt kérdés

Szeretnék elkezdeni diétázni. Gyerek mellett, itthonról működne a részemről. Nem vagyok kezdő, viszont elszaladt velem a ló. Legalább 10, legfeljebb 20 kilótól kell megszabadulnom, de ha a 20 meglesz, az már az álomalak kategória.

Gondoltam hátha van valaki, aki kezdene velem és megtudjuk osztani egymással a tapasztalatokat, hogy haladunk, akivel tudjuk egymást motiválni. :) Ilyenkor nagyon kell egy motiváló személy, de a legjobb egy olyan, aki szintén abban a helyzetben van, mint te.


2021. okt. 27. 22:29
 1/10 anonim válasza:

Olyan nem jó akinek sikerült 70 kilót lefogyni? (:

130>60 ✓

Segítek, motivállak.


Mert tudom milyen amikor rossz tükörbe nézni.

2021. okt. 27. 23:20
 2/10 anonim válasza:

1-es: Szép eredmény. Engem is motiválhatnál. 140->120

Még kellene 20-30-at

2021. okt. 27. 23:33
 3/10 anonim válasza:

Szívesen.


#1 vagyok

2021. okt. 27. 23:35
 4/10 anonim válasza:
Hello, hasonló paraméterek. Legalább 10 kiló, szintén gyerek mellett.
2021. okt. 27. 23:47
 5/10 anonim válasza:

Szia!


Én us szívesen vennék egy diétázó beszélgetős társat, írj rám nyugodtan.


--> minusz 15 kilo a cél

2021. okt. 27. 23:58
 6/10 anonim válasza:

Akkor leírom nekem hogyan sikerült.


Elsőnek egy határozott akarat kell. Akard, hogy le akarsz fogyni, ne csak ábrándozz róla.


Keress egy motiválót. Ez lehet egy személy, egy kapcsolat reménye, vagy annak megtartása, egyszóval bármi. A motiváció mindig előtérben kell, hogy legyen.


Fontos, hogy tisztán lásd: Nem egy szám az amit el akarsz érni hanem az, hogy ha elérted fenn is tarsd azt az állapotot.


Ha valaki túlsúllyos, annak oka van. Ez lehet betegség, mint esetemben volt, lehet szülés, vagy csak az egyszerű lustaság.


Ha mindezeken fejben túl vagy, és megvan a motiváló is, akkor kezdj neki.


A legnehezebb talán a táplálkozási szokások megváltoztatása lesz.


Istenem mennyire szerettem enni bolognait, pörköltet tésztával stb...


De közel 2 éve rá sem bírok nézni.


Elárulom, az első pár hónap iszonyatosan nehéz lesz. Minden pillanatban az fog a fejedben járni, hogy éhes vagy, hogy bármit megadnál egy fínom falatért a kedvenc kajádból.


Itt lesz fontos, nagyon fontos szerepe az akarat erőnek, és a motivációnak.


Minden féle szénhidratot felejts el.

Tészta, fehér kenyér, cukor, üdítő, csoki, jégkrém stb stb stb felejtős.


Ahogy a sör, és egyébb alkohol tartalmú italok is.


Van egy termék, amit privátban jó szívvel tudok ajánlani. Bár nem csak egy, több is.


Aki nagyon el van hízva, annak már az elején nagyon fontos, hogy elkezdje fogyasztani a kollagént.


Itt jön szöva az a tény, hogy a fogyás nem ló verseny. Fokozatosan kell elérni a célt, mert a gyors fogyás épp annyirs veszélyes, mint maga a túlsúly.


A fogyáshoz a legfontosabb, hogy tudd mennyi energiára van szüksége a szervezetnek ahhoz, hogy ne hízzon, hanem fogyjon.


Például ha a te testednek kell 2000 kalória, akkor egy nap nem vihetsz be 1600 kalóriánál többet. Viszont. Ha pl kardiózol, mozogsz, ez az érték növekszik.


Mit is jelent ez?


2000 kalória kell a súly fentartásához.


Mozogszy ezáltal elégetsz 500 kalóriát.


Meg eszel 1600 kalóriát, vagyis ekkor a szervezeted kap 1100 kalóriát, ami már kevés.


Ha 500 at mozogsz, akkor 500al többet ehetsz, vagyis így 2100at ehetsz.


Ez a kalóriadeficit.

Így kb belőheted, hogy mi az amit enni szeretnél, ahhoz mérten, hogy mennyit mozogsz.

Heti 1 kilónál ne akarj fogyni, mert az egészségtelen. Nagy túlsúly esetében meg a bőrödnek sem fog jót tenni a túlzott fogyás.


A sikeres fogyás, és a későbbiekben a sikeres súly megtartáshoz ez a képlet kell:


Akarat, motiváció, étrend, mozgás.


Ha valakinek segítség kell, privátban szívesen adok tanácsit, de akarst erőt mindenkinek magának kell gyűjtenie. :)


#1 vagyok.

2021. okt. 28. 00:16
 7/10 molnarmarcell21 válasza:
Én már elkezdtem két hónapja (-6 kg), de be lehet csatlakozni :)
2021. okt. 28. 06:42
 8/10 anonim válasza:
Az összetartás erejével a kilók ellen 😀
2021. okt. 28. 07:14
 9/10 anonim válasza:
Szia! Nekem 3o kilót kéne fogynom. Sajnos nem bírok ellenállni az édességnek sehogyse. Motiválhatnánk egymást :)
2021. okt. 28. 15:32
 10/10 anonim válasza:
Nem lesz álomalak. Csak szólok.
2021. okt. 28. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!