Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit fogyhatok így? Tudom,...

Mennyit fogyhatok így? Tudom, hogy durva, de nem sokáig tartana.

Figyelt kérdés

Szóval fogyózni fogok, holnap kezdem. Ez lenne a terv:

November 24-től december 1-ig egy 8 napos léböjt kúra. Nálam ez úgy nézne ki, hogy csak vizet innék egész nap kb 2 litert, meg mellé reggel-este 1-1csésze zöldteát(hallottam, hogy ez fogyaszt) cukor nélkül, max édesítővel. Napi 1-2kv is megy, de az is cukor nélkül, meg nekem az is segíti az emésztést. Emellé szűztea kapszula, napi 1szem, vmikor délután.

Utána 1 nap ennék maximum 800kcal-t(joghurtot, gyümölcsöt meg max egy szendvicset).

Aztán megint léböjt kúra, 12 nap.

Utána lesz egy szülinap, ott muszáj ennem tortából, de figyelek, hogy csak egy kis szeletet egyek(ez is max 800kcal).

Ezután még egy 7napos léböjt, utána karácsonykor kiengedek picit(24-26), de itt sem eszek össze csomó mindent, csak annyi, hogy normálisan eszek egy ebédet a családdal(nálunk ez hagyomány).

Utána 31-ig megint léböjt.

Edzés az úgy lenne, hogy mindennap vagy minimum heti 4x 30-50perc kardió mozgásokat végeznék és heti 3x Béres Alexandráznék(60p).

Ezzel mennyit fogyhatok?

(Nm kérek negatív kommentet!)

151/61, 21/N.

Előre is köszi!



2017. nov. 23. 11:13
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Azzal ugye tisztában vagy, hogy vitamint és ásványi anyagot is kell szedned? Arról nem beszélve, hogy az izmaid leépülnek, és amikor majd újra normálisan étkezel, többet szedsz vissza, mint amennyit leadtál?

Egyébként nem fogod bírni, és nem is kívánok sok szerencsét, hiszen ennél nagyobb baromságot nem is csinálhatnál. Bocs, de erre épeszű ember nem tud pozitív kommentet írni.

2017. nov. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ez iszonyat durva. Gondolod hogy kibírod? És mellette még sportolni is tudsz? De hogy a kérdésedre is válaszoljak 10 kilót biztos. De mihelyst eszel visszafog jönni. Nem vagy kövér, idén ha normálisan csinálnád lemenne 5 kiló, januárban a másik 5 . És már szuper is lennél. Olyan jó lenne ha nekem is csak ennyi lenne de még van vissza jó pár hónapom.
2017. nov. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim válasza:
79%

Meglátásom szerint ebben nem sok tápláló van. Egyik napról a másikra léböjtkúra...ráadásul 8 napig?

Amikor én léböjtöztem, akkor csak heti egyszer, normál rendszerezett étrend mellett.


Ahhoz, hogy fogyjál, szerintem tüneti megoldás, hosszú távon nem jó...csak hirtelen megvonod a táplálékot a szervezettől, amitől "megijed" és elkezd tartalékolni...mégpedig akkor, amikor először magadhoz veszed a szendvicset, meg a családi ebédet. Talán még jól le is gyengülsz, jöhet egy megfázás, amit ilyen gyengén lehet, hogy ágyban tudsz kipihenni.


Főleg, ha heti 4x kardiózol és heti 3x Béres Alexandrára tornázol...ha ezeket a tornákat betartod, simán ehetsz normál kajákat, annak a figyelembevételével, hogy lecsökkented a szénhidrátokat meg a cukrokat.


Egy hónap alatt elért egészséges fogyás szerintem 2-4 kg között, a többi már csak sanyargatás.


A kalóriabázist ismered?

2017. nov. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de ekkora baromságra nem lehet kedves választ írni. Szerintem az első hét után össze fogsz esni az utcán és elvisz a mentő. De az 100% hogy a gasztroemterológián államdó vendég leszel ha ezt végig csinálod. Teljesen tönkreteszed vele az emésztőrendszered. Kezdjük ott, hogy a zöldteában rengeteg a csersav. Azt éhgyomorra nem is javasolt inni. Én pl. Ha éhgyomorra ittam kihánytam és hasmenést kaptam tőle. A kávé szintén szuper étel nélkül. A léböjt kúre eleve egy baromság mert ennivalóra szüksége van a szervezetednek. De akik ilyesmibe belevágnak nem rendes életvitel mellett csinálják hanem pl. Életmód táborban ahol sokat meditálnak pihennek, van orvosi felügyelet stb. Ilyen baromságot senki mem csinál amit itt leírtál mert ez akkora merénylet a szervezeted ellen, hogy kórházba is kerülhetsz. Ráadásul mikor enni akarsz magyon okos pont joghurtot meg gyümölcsöt választani aztán meg tortát enni ami mind megint savas. Kicsi szívem 5 napi lébőjt kúra utá fokozatosan szoktak visszaálni a szilárd táplálékra. Nem véletlenül. Ha.te nekiállsz tortát zabálni meg karácsonyi menüt enni jó ha nem lukad majd ki a gyomrod. Teljesen nem vagy normális. Eleve miért karácsony előtt kell ezt kitalálni amikor a legnehezebb a.fogyókúra. Még csak nem is vagy egy bálna. Ha nem megpusztulni akarsz hanem tényleg fogyni akkor egyél egy nap 5ször keveset. Rostban gazdag ételeket, cukormentesen, sok zöldséget, teljes kiőrlésű termékeket, kölest, barnarizst, sovány tejtermékeket és húsokat. Így egészséges maradsz és fogyni is fogsz. Meg mozogni is lesz erőd mellette. 21 éves vagy most választhatsz hogy 4-5 hónap alatt dobod le azt a 10 kilót de tartósan és egészséges maradsz, vagy lefogysz egy hónap alatt esetleg kórházba kerülsz, tönkre megy a gyomrod a hajad a bőröd de tök jó mert 2-3 hétig sovány lettél aztán újra visszaszeded majd az egészet.
2017. nov. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
🙈 ettől meghalni lehet nem fogyni. Hogy jit ilyesmi egyáltalán az eszedbe? Lébőjt kúrát felejtsd el. Sok barom fogyókúrás módszerről hallottam már de ez mindet felül múlja. Szerintem 8 nap után se egyél. Minek? A születésnapot már a kórházban fogod tölteni, úgy hogy szólj, hogy ne számítsanak rád. Nagy az Isten állatkertje. 😂😅🤣😁
2017. nov. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
21 éves vagy? 14 évesen voltak ilyen agyatlan gondolataim, hogyha nem eszek, majd milyen szépen lefogyok... életmódváltásra van szükséged, nem ilyen hülyeségre. Ráadásul nincs extrém súlyfelesleged (bár elég alacsony vagy), ésszerű táplálkozással és mozgással fél év alatt leadnád a felesleged.
2017. nov. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg ennyi éhezéssel megnézném, hogy fogod kontrollálni magad karácsonykor egy "normális" ebédnél. A koplaló szervezeted úgy fogja kívánni a szilárd táplálékot, hogy rosszullétig fogod magad enni.
2017. nov. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim válasza:
11%
Sok kitartást!Ha belevágsz,de "elrontod",ne legyen bűntudatod,mert ez tényleg nagyon nehéz
2017. nov. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Csak megjegyzem a 2. Világháború alatt.a.koncentrációs táborból menekült fogjok egy része abba halt bele, vagy betegedett meg súlyosan, hogy tartós éhezés után túlette magát. Ami nem azt jelenti, hlgy megevett egy karácsonyi menüt, hanem egy komzervet két szelet kenyérrel. És már ez is elég volt a halálhoz. Több visszaemlékezésben olvastam ilyen esetekről. Pár nap után amúgy már nem leszel éhes csak rohadtul szédülni fogsz és leesik a vérnyomásod folyton meg a.vércukor szinted. Ha egészséges vagy talán az első 8 napot kibírod ájulás nélkül. De e felől is vannak kétségeim. A karácsonyi vacsorától fel fogsz fordulni. Szép ajándék lesz a családnak mikor mentőt hívnak hozzád 24én. Teliuabálni nem fogja tidni magát mert úgy fog fájniva gyomra az első falat után mimtja kést döftek volna bele. Egyébként gondolj bele szarni se fogsz tudni a 3. nap után mert nem lesz mit. Leáll az emésztésed ami benned marad arra meg jobb nem gondolni mi lesz vele. 🙈 Tapasztalatból mondom mert egyszer nem ettem 4 napig. Mondjuk nem ilyen őrültségből hanem mert egy trauma ért és olyan szomorú voltam, hogy nem tudtam 18 ébes koromban. A harmadik nap már alig vonszoltam magam és nagyon fájt mikor elkezdtem enni megint. Pedig az csak 4 nap volt nem ilyen sok.
2017. nov. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz negatív kommemtet akkor me.írd le hogyan akarsz öngyilkos lenni. Egyébként érdekelme a kávéval meg a szűztea kapszulával pontosan mit akarsz megemészteni? Mert a gyomrodbam fél nap után már nem lesz semmi! Nagyon
2017. nov. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!