Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jovohettol szeretnek dietazni,...

Jovohettol szeretnek dietazni, celom, hogy nyarig 10 kg-t fogyjak. Valaki velem tartana? Ugy gondolom, csoportosan mindig egyszerubb, osztonozzuk egymast.

Figyelt kérdés

2019. febr. 6. 10:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Jövőhéttől? Hogy addig még nyugodtan zabálhass és még kövérebben kezdd?

Az elég ösztönzés, hogy 1 hónapja csinálom, mindent eszek, csak kalóriát számolok és már -5 kiló? Persze tortát, nagyon zsíros kajákat, meg fehér kenyeret nagyon minimálisat eszek, igyekszem azért figyelni. De egy rakott krumpli, pizza, kínai az edzős napokon simán belefér a keretembe.

2019. febr. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mennék de nincs rajtam 10 kiló fölösleg.
2019. febr. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azert a jovohettol, hogy akkorra “csapattagokat keressek”, illetve mert ebben a par napban kezdem magam leszokatni a nyalanksagokrol, nem zabalok egyebkent sokat. 172 cm vagyok es 68 kg, tehat lehet, hogy ehez a magassaghoz -5 kgval is csinos lennek, de most inkabb ilyen “karcsu-csinos”szeretnek lenni :)
2019. febr. 7. 05:46
 4/8 A kérdező kommentje:

Tehat ha valaki csak 7-8 kgt szeretne leadni, azzal is osszefoghatunk, csak nyilvan ne egy 2–3 kgt fogyni vagyoval biztassuk egymast, mert azert ott masok a celok :)

Egyebkent tudom, nagyon kemeny, de ti csinaltatok mar a becsi dietat? :)

2019. febr. 7. 05:48
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyebkent az alakom homokora tipusu, tehat jelenleg is nagyon noies, nem tunok kovernek, de azert en csak latom h megjobb lehetne a helyzet a fogyassal :)
2019. febr. 7. 05:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Es hogy gondolod a "kozos" fogyast? Am egy 10kg nekem is lemehetne, de egyenlore vhigy nincs kedvem vissza menni kondiba.
2019. febr. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ugy, hogy irjuk egymasnak itt gyakorikerdeseken privat uzibe h mit ettunk ma, kondiztunk e, hetrol hetre mennyit valtozik a sulyunk, milyen technikak valtak be, megjobb dietak, stb
2019. febr. 9. 13:24
 8/8 ChildOfGod válasza:
Én is 10kg-t akarok nyárig leadni. Már egy hete elkezdtem a dolgot. Esetleg írj rám ha gondolod🙂
2019. febr. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!