Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi ideig tartana 70 kilót...

Mennyi ideig tartana 70 kilót fogyni?

Figyelt kérdés

2019. szept. 15. 12:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%
Számolgatok egy kicsit neked. Hetente fél maximum 1 kg-ot egészséges fogyni. Vegyünk most heti 1 kilót. 4 x 1 = 4 kg 1 hónap alatt átlagban. 6 x 4 = 24 kg fél év alatt. 2 x 24 ( ha a második félév alatf is ugyanannyit fogysz ) = 48 kg egy teljes év alatt. Tehát kb másfél év alatt lehet leadni 70 kg-ot szigorú diétával és rendszeres testmozgással. Ha kicsit lazábbra veszed a diétát, és csak heti egy-két alkalommal sportolsz de ezt mind betartod, akkor kicsit lassabban kb 2-3 év alatt de ugyanúgy le lehet adni ennyit. Remélem segítettem! :)
2019. szept. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Hű az komoly... Köszönöm a segítséget!
2019. szept. 15. 13:45
 3/24 anonim ***** válasza:
81%
Attól függ, hány kilóról indulsz. A TLC-n fut olyan műsor, ahol havi 20-25 kilót kell fogynia a betegeknek. Igaz ők 250-315kg között vannak.
2019. szept. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
82%
Nagyobb súlynál az elején több is lemegy, mint heti egy kiló, de azért minimum egy év kell ezt leadni.
2019. szept. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
89%
Igen, a másfél év, de akkor minden hónapban le kell(ene) mennie a 4 kg-nak. Viszont már gyakorlatból tudjuk, hogy minden fogyás esetén vannak u.n. stagnálásos időszakok, amiket ki kell várni, és töretlenül csinálni a dolgokat... Tehát a másfél évhez még azért minimum 1 hónapot rászámolnék, mert annyi egész biztosan összejön.
2019. szept. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
91%

Igen 5 ös , pont ezt akarom en is mondani , hogy en 32 kilót fogytam 104 röl , 3 év alatt , pontosan a stagnálásos idöszakok miatt . Nem olyan egyszeru , hogy felkiló lemegy minden héten , terv szerint , nem vagyunk robotok es idönkent a szervezet befékez .

Azaz alkalmazkodik a kevés kalóriához és nem fogy tovább . Akkor fel kell pörgetni az anyagcserét , stagnálni 1-2 hétig , félévig , attól függöen , hogy a szervezet mennyire merult ki es mennyi pihenest igenyel a fogyásból . Én éreztem mikor van vége egy ilyen periódusnak . Volt hogy egy súlynál félévnél többet is álltam mert úgy éreztem hogy szuksegem van erre es megviselne ha folytatnam. ( pl 84 kilónál ) mert idegileg megviselt ez az évek óta tartó ” útonlevés” , ahol a cél nagyon távoli , es egyre tavolabbi , mert elöször a célsúlyom 86 volt aztan rajöttem , hogy az is sok stb

A fogyas nem lineáris, nem állnandó!!! Emberek vagyunk

70 kilót egy év alatt leadni túl gyors , csak a gyomorszukitettek fogynak ennyit ilyen rövid idö alatt . Es lógni fog a bör mindenhol !!!!

Ezert kell lassan fogyni , hogy a börnek legyen ideje alkalmazkodni .

Min 3 ev kell ekkora súlynak , maskepp nem lesz az eredmeny sem tartós

2019. szept. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
79%
Ja és nem éhezéssel fogytam és az elejen sem mentek gyorsan a kilók , hiaba mondjak hogy az elejen több megy es könnyen. Nálam nem igy történt , majdnem feladtam
2019. szept. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Hát igen én is olyan 3 évre gondoltam, nagyjából annyi idő alatt híztam is meg. A bőrömnek már azt hiszem teljesen mindegy, sajnos.
2019. szept. 15. 15:02
 9/24 anonim ***** válasza:

Nem mindegy ! Nemcsak hason mellen ereszkedhet meg , ha túl gyorsan csinalod , hanem arcon , nyakon , elkepzelhetetlen helyeken

Hány kiló vagy es mi a nemed ?

2019. szept. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
91%
1,5-2 év kb, de egyik ismerősömnek 4,5 évig tartott, egy màsiknak 16 hónap. Mindketten 70 kilót fogytak. Nekem ennél többet kell, remélem a 70 sikerül 2 év alatt, de ha több időkl kell, az se tragédia. Most -24nél jàrok 6+ hónap utàn. Együtt érzek, sok sok türelmet, kitartàst, és sok sikert kívànok😊
2019. szept. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!