Kezdőoldal » Ismerkedés » Sporttárs keresés » Lányok van kedvetek Budapesten...

Lányok van kedvetek Budapesten bringázni velem vagy futni?

Figyelt kérdés
Csak annyi az elvárásom minimum 18 éves, nyitott személyiségű, szingli lány legyél. Kölyökképű 30-as pasi vagyok. Ha kerékpározni akarsz, akkor tudjál tekerni azért, nem szeretem a lassúságot. Nem fogok neked mol bubit fizetni, saját kerékpárod legyen. Útvonal tetszőleges. Ha futni akarsz, akkor kérlek hozzál nekem futócipőt meg valami futó ruhát, mert ritkán futok. Azért fontos, hogy szingli legyél, mert volt részem ilyen féltékenykedő pasikkal vitáim, hogy én tettem tönkre a kapcsolatukat. Simán csak sportolni akarok egy beszédes, mosolygós lány társaságában, ha meg szimpatikusak vagyunk egymásnak, akkor úgyis kiderül. Várom a privit.

2020. máj. 13. 22:50
1 2
 11/19 anonim válasza:
akkor nyugodtan lehet itt tovább szekálni és kibeszélni a kérdezőt, mert ugyse nézi :)))
2020. máj. 14. 18:29
 12/19 anonim válasza:
Gondolod, minden nő rendelkezik mindenféle férfi méretű futócuccal, beleértve nadrágot, felsőt, cipőt... :-D
2020. máj. 14. 18:31
 13/19 anonim válasza:

Nem értem miért bonyolítanánk túl.

Csak próbáljuk reálisan látni a dolgokat.

Az biztos hogy egy normális okos lány biztosan nem megy ilyenbe bele.

2020. máj. 14. 18:43
 14/19 anonim válasza:
Az biztos, hogy ez a kérdés bekerül a GYIK hülyeségek gyűjteményembe. :-D
2020. máj. 14. 21:06
 15/19 anonim válasza:
Korrekt! Sok sikert báttya! 👍
2020. máj. 19. 15:10
 16/19 anonim válasza:
Lol, ezt lehetett volna jobban is feltenni báttya.
2020. máj. 19. 21:25
 17/19 anonim válasza:
Kedves hozzászóló társaim! Az a vicces, hogy épp szerettem volna kiírni, h keresnék kerékpárra és futásra női partnert, nem kizárva az ismerkedés lehetőségét, de persze nem kötelezően, és nyilván ki ne élvezné a jóval fiatalabb partner társaságát, de én azért a saját korom körül gondoltam...de ezek után nem merek én ilyet keresni)) bár van saját futócipőm, ha nem is gondoltam kérni új társamtól a mértemben, de tuti kapnék valami vádoló beszólást, hogy de gyanús vagyok))
2020. máj. 25. 10:16
 18/19 anonim válasza:
tévedsz, utolsó. nem a biciklipartner-kereséssel van baj, hanem a megfogalmazás stílusával. ne keverjük a szarht, ha lehet.
2020. máj. 25. 10:46
 19/19 anonim válasza:
A baj még ott van, ha nem célszemély minősíti a keresőt! Az én véleményem szerint bízzuk a véleményezést arra,aki érdeklődik társkeresés céljával az illető felé.
2020. máj. 25. 12:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!