Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sűrgős! Hol parkoltathatnám...

Sűrgős! Hol parkoltathatnám ma éjszaka a motorom Budapesten?

Figyelt kérdés
Nem vagyok helybeli, nem ismerem a várost, és eladták a garázst, amit eddig bérletem. Legalább ma éjszakára kellene fedett menedék, amíg nem találok garázst. Triumph street triple 675 (2015) semmiképp nem szeretném az szabad ég alatt tárolni

2020. máj. 13. 16:37
 1/1 b1812567 ***** válasza:

Remélem már találtál megoldást, de a legtöbb parkolóházban lehet motorral is parkolni.


Konkrétan pl. a IX. kerületben a Páva parkolóházban (Mester utca) vagy a VIII. kerület, Futó utca felől a Corvin parkolóházban (a MOL kútnál tudsz behajtani) már én is tettem le a motort. Előbbiben a portásfülke mellett is van hely, ott folyamatosan szem előtt vannak, utóbbiban pedig (legalábbis ha bérleted van) külön, zárható helyiség van motoroknak.


De fogalmam nincs Bp melyik részén keresel helyet...

2020. máj. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!