Kezdőoldal » Ismerkedés » Sporttárs keresés » Van olyan aki ért annyira a...

Van olyan aki ért annyira a mozgáshoz, hogy amolyan személyre szabottan tud nekem segíteni?

Figyelt kérdés
Nincs pénzem személyi edzőre de szeretnék elkezdeni változni. Viszont hamar feladom a dolgot, mert egy edzéstervet nehéznek, soknak vagy lehetetlennek tartok. Nem találtam még meg a megfelelőt, aki ért hozzá, tudna nekem segíteni?

2021. ápr. 8. 11:35
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom mik szükségesek egy edzéstervhez, de megadom amit tudok:

145 cm, 48 kg, semennyit se mozgok (ülőmunkám van), főleg az alakformálás és a fogyás a célom, vékony szeretnék lenni, nem (feltétlenül) izmos. Gyorsan elfáradok, sokat iszok de vizet kb. semennyit, keveset eszek de egészségtelenül.

2021. ápr. 8. 11:48
 2/14 anonim válasza:

A személyi edzők nem dolgoznak ingyen. Tudod, ez a munkájuk, ebből élnek.

Te sem mennél be ingyen dolgozni, azért mert a főnöködnek nincs pénze alkalmazottra.

" Viszont hamar feladom a dolgot, mert egy edzéstervet nehéznek, soknak vagy lehetetlennek tartok"

Ezzel így lennél a személyi edzőnél is.

2021. ápr. 8. 11:52
 3/14 A kérdező kommentje:

Mindenkit más mozgat meg, szerintem mindenkinek lenne motivációja ha megtalálná azt hogy miért is akarja. Ha nekem egy külső segítség az, az neked miért fáj?


A fodrász se dolgozik ingyen, de a csórók is megoldják valahogy. Nekem pl. a testvérem vágja a hajamat, nyilván nem úgy mint egy fodrász de valahogy legalább kinézek. Azért mert valaki csóró, mondjon le a segítségről?

2021. ápr. 8. 11:54
 4/14 anonim válasza:

"semennyit se mozgok (ülőmunkám van), főleg az alakformálás és a fogyás a célom, vékony szeretnék lenni, nem (feltétlenül) izmos. Gyorsan elfáradok, sokat iszok de vizet kb. semennyit, keveset eszek de egészségtelenül"

Ezzel, még ha fizetnél sem tudnának mit kezdeni.

Az életmódodon változtass.

2021. ápr. 8. 12:24
 5/14 anonim válasza:

A szaktudást minden esetben meg kell fizetni drága barátom. Én 4 évet tanultam érte, hogy értsek a mozgáshoz és a betegségekhez, és elég sok pénzt fektettem bele, hogy további szaktudásom legyen. Az idő pedig pénz, egy individuális edzésterv + táplálkozásterv összeállítása bizony nem 1 óra hossza, így szerintem ez nem reális elvárás részedről. Viszont tanácsokat kérhetsz, amik alapján már el tudsz indulni az úton. Ezek mindegyike fellelhető az interneten is, érdemes böngészni ilyen oldalakat és sok hasznos tippet kaphatsz. Figyelj oda a tested jelzéseire és minden rendben lesz.

Egyértelműen látszik az életmódodon, hogy nem megfelelő. Így már azzal is nagy eredményt tudnál elérni, ha kicsit odafigyelnél magadra. Táplálkozás terén van kismillió oktató videó a youtube-on, némelyik még használható is. Lényeg ne diétába kezdj, hanem minden esetben figyelj oda, hogy mit viszel be a szervezetedbe. Igyekezz minél természetesebb alapanyagokkal dolgozni és kevesebb feldolgozott élelmiszert fogyasztani. Innivalónak legjobb a víz, vagy ha nem bírod, akkor ízesíteni lehet friss bogyós gyümölcsökkel esetleg uborkával, mentával, vagy ami az ízlésednek megfelelő.

Mozgás terén pedig sok lehetőség van, próbálj ki minél többféle mozgásformát és úgyis rá fogsz jönni, hogy melyiket élvezed a legjobban. Mindig figyelj a gyakorlatok helyes kivitelezésére, fokozatosságra és a rendszerességre. Legyen regenerációs időd, nem kell minden nap kemény edzéseket letolni és élvezd amit csinálsz.

2021. ápr. 8. 12:42
 6/14 anonim válasza:
Nem hiszem hogy lenne olyan aki utalna neked pénzt személyi edzőre, Jesszus🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2021. ápr. 8. 12:43
 7/14 A kérdező kommentje:
Ki a tököm kérte hogy utaljanak pénzt nekem te szerencsétlen??? :D 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2021. ápr. 8. 16:52
 8/14 anonim válasza:
Szia miért kell sajnáltatnod magad meg nyafogni hogy nincs pénzed edzőre?
2021. ápr. 8. 17:02
 9/14 A kérdező kommentje:
Talán mert tényleg nincs?
2021. ápr. 8. 21:59
 10/14 anonim válasza:
#9 de minek kell sajnaltatni magad?
2021. ápr. 8. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!