Kezdőoldal » Ismerkedés » Sporttárs keresés » Komolyam ennyire nehéz edzőtár...

Komolyam ennyire nehéz edzőtársat találni?

Figyelt kérdés

Fél éve keresgélek, ahova lehetett,regisztráltam, de senkit sem mozgattam meg. Itt is írtam néhány embernek, h szívesen edzenék velük, de még választ se kaptam.

Vagy csak szimplán mindenki egyedül edz? Vagy már alapból ismerősökkel kezdi el?

Van esetleg valami ötletetek?



2022. ápr. 24. 21:51
1 2
 11/16 anonim válasza:
Éveken át kerestem harci edző társat. Esélytelen.
2022. ápr. 25. 15:50
 12/16 GIGACHAD SOLOS THE KITCHEN válasza:
Milyen Chad lesz így belőled, ha egyedül sem tudsz edzeni? Sigma szabály 26-odik paragrafus: Ne az emberekkel foglalkozz, attól nem leszel előrébb
2022. ápr. 25. 16:33
 13/16 anonim válasza:

#10:

Túrázás? 😁

2022. ápr. 25. 18:31
 14/16 anonim válasza:
Szia! Én a sportunio sporttárskeresőjével találtam edzőtársat, esetleg próbáld ki azt. [link]
2022. ápr. 25. 21:03
 15/16 anonim válasza:

Egyébként igen sok esetben új arcokkal találkozni a termekben, mert vagy nem jött be neki az adott hely vagy hamar feladta. Én a magam részéről most kezdeném újra a komolyabb edzéseket és bizony egy jó edzőpartnerrel könnyebb az edzés, mert tudjátok egymást támogatni, biztatni, fejleszteni.


Ha még aktuális ez a kérdés, akkor beszélhetünk róla.

30/F Bp

2022. jún. 12. 17:45
 16/16 A kérdező kommentje:
Igen, aktuális, viszont kezdem elfogadni, h fix edzőpartnert nem fogok találni. Nagyon kaotikus a munkarendem, nekem leginkább délelőtt jó, max 17:15-ig bizonyos napokon,általában ez az időpont senkinek se felel meg. Férfiként nem hiszem, h szívesen jönnél velem aerobicra, ám a TRX eseleg szóbajöhet. Ha mégis jönnél velem, biztosan kiderülne, h egy hozzám távol eső kerületből írsz, én a 14-ben lakom. Annyira parányi az esély arra, h ideális sporttársat találok itt, h már szinte le is mondtam róla. Sok emberrel beszélgettem már itt ezzel kapcsolatban, de sajnos mindegyikkel kb ez volt a probléma :(
2022. jún. 21. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!