Kezdőoldal » Ismerkedés » Sporttárs keresés » Van itt túrázó, természetjáró?

Van itt túrázó, természetjáró?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval, a segítségeteket kérném! Azt gondoltam, megpróbálom ezen az oldalon a kérdésemet, hátha szerencsével járok!

Túrázáshoz, természetjáráshoz keresnék valakit, aki szívesen kirándulna velem és segítene nekem!

18 éves fiatal vagyok, látássérült. Pontosabban teljesen vak, semmit sem látok. A mozgásommal nincsen probléma, látóba karolva, illetve ha ez szükséges, fehér bottal szoktam közlekedni. Utazni (leginkább vonattal) önállóan szoktam.

Jogosan merülhet fel a kérdés, hogy egy teljesen vak srác mit élvezhet egy túrában. Valóban, a kilátás nem mesél sokat, de a hangulat, az atmoszféra, az illatok, a csendesség, ezek látás nélkül is el tudják varázsolni az embert.



2023. jún. 2. 18:03
1 2
 11/11 anonim válasza:
Igen, és merrefelé lenne a menet?
2023. jún. 12. 18:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!