Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tanácstalan vagyok, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy lány...jól kezdodik. 😂😂 16 évesek vagyunk...Most gimisek vagyunk es mikor kezdtuk kijarni az altalanost akkor ismerkedtunk meg. Majd egy ev utan osszevesztunk...nem jartunk hivatalosan, maig nem tudjuk mi volt. Majd ujev utan par honappal "kibekultunk".. elvileg. Majd talalkoztunk, de mar ugye semmi sem volt ugyanaz. Nem felejtett el, de mar nem szerelmes belem... Es szerintem már en sem belem...túl sok idő telt el. De nem tudom...annyi lanyt visszautasítottam...annyi lány mellett elneztem, és ha tehetnem meg mindig ot valasztanam. Nem tudom miért..es van e értelme...sose voltam rászorulva lányok teren a tanacsokra, de most fogalmam sincs mitcsinaljak. H kezdemenyezhetnek... Bánt h nem beszelunk már minden nap, nem találkozunk csak ritkan... Nektek lanyok, ilyen helyzetben mi imponálna???:)))

2018. okt. 31. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Hallgass a szívedre, a lányok szeretik ki őszinte - nyugodtan elmondhatód neki hogy érzed magad jelen pillanatban magad.
2018. okt. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tanujjá
2018. nov. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Legyél tökös csávó, mondd el neki mit érzel, kitudja lehet ő i érez vmit irántad csak nem mer lépni
2018. nov. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!