Kezdőoldal » Ismerkedés » Tanulótárs keresés » Valakinek van kedve együtt...

Valakinek van kedve együtt készülni akár offline, akár online, akár vegyesen az (idei) emelt kémia érettségire?:)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Emelt szinten érettségizem kémiából, és az lenne a kérdésem, hogy valakinek volna-e kedve együtt gyakorolni, tanulni?:)

Én a Klinikáktól lakom nem messze, így a belváros teljesen megfelelne, de ahogy írtam a főcímben online is nyitott lennék ilyen lehetőségre.

Korábban évekig tanultam kémiát, azonban más irányba mentem tovább (sajnos) így most 22 évesen pótlólag teszem le az emelt kémiát. A szervetlen kémia témakörnél tartok elméletben, bár az anyag nagy része (néhány kivételtől eltekintve) ismétlés számomra.

Ami jobban megy, azok a számolási feladatok, ami a leggyengébben megy az a majdani szóbelire a kísérlet(ek), és a kísérletelemzős feladatok, de ezeket most igyekszem feltupríozni.

Van egy fasza teljes körű felkészítő anyagom, amit meg kell venni neten, így ezt tudom továbbítani részedre ha benne vagy:) Ez teljes elméleti anyag, és számolási példatár megoldásokkal, általános-szervetlen-szerves elméleti gyakorlófeladatok megoldásokkal. Bibliám is van (Villányi-Ötösöm lesz kémiából), bár az egyelőre pihen, mivel a teljes körű érettségi anyag elegendőnek bizonyul.

Köszi előre is ha írsz:))

Szép estét mindenkinek:)



2022. márc. 8. 20:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!