Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A BudapestGo bérlet funkciója...

A BudapestGo bérlet funkciója működik offline?

Figyelt kérdés
A Mobiljegy appban - bár szkennelni nem lehet - de a jegykód offline is betölt. Ez a BudapestGo-ban is így van? Szeretnék váltani, de a mobilnetem elsősorban nem a bérletemhez szeretném felhasználni. Kódot szkennelni nem szoktam, HÉVvel járok, ahol csak a jegykódot nézik meg.

2022. márc. 1. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, most teszteltem le neked. A „kód bemutatása az ellenőrnek“ funkció rögtön megnyílt widgetről kikapcsolt wifi és mobilnet mellett is.

Amúgy szinte semmit sem fogyaszt egy ilyen funkció. Javasolnám 2022-ben, hogy fontolj meg egy olyan mobiladat csomagot ahol nem kell ki-be kapcsolgatni a netet, meg ügyelni ilyen apróságokra. Elég olcsó csomagok vannak már.

2022. márc. 15. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia. Köszönöm a válaszod. A mobilnetem hol működik, hol nem, és ha be van kapcsolva, iszonyatosan merül a telefonom :))

De mivel sosem kell szkennelgetnem, ezért csak az offline jegykódra van szükségem.

2022. márc. 15. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!